2752
2734
عنوان

با دوستام میخوام برم دریا شوهرم نمیذاره!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1224 بازدید | 93 پست
شاید اونهمه بت ازادی داده میخواد ببینه چقدر اونم مهمه نظرش بگو باشه بخاطر تو نمیرم ..

نظرتون درسته ولی این حق مسلم یه خانمه در واقع بهش لطفی نکرده که اجازه میده بره گردش ، اونایی که اجازه نمیدن دارن حق خانمشونو پایمال میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نظرتون درسته ولی این حق مسلم یه خانمه در واقع بهش لطفی نکرده که اجازه میده بره گردش ، اونایی که اجاز ...

حالا خواسته بدونه کجای زندگیشه مثل ما خانوما ک هی در حال امتحان کردن اوناییم...

🧿🧿 الهی برقصاند خدا بساز دلت جهانت را 🧿🧿
نرو  یکیو می شناسم خیلی از این کارا کرد هی گفت دوستام دوستام آخرش بچه هاشو گذاشت زندکی ش خراب ...

متاسفم واسه طرز فکرتون ... این افکار در نهایت به برده پنداشتن زن ها میرسه ولی مرده ها هزار تا صیغه میتونن داشته باشن !!!نه؟؟

یعنی چی من اصلا تو کتم نمیره مگه مردا چی فکر کردن که اختیار دار مان یا چی زورگوان مگه اونا دارن میرن ...

قانون هم سمت اوناست اختيارمون افتاده دست چند تا... باهرچي دوست داري پر كن

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)
من معتقدم اجازه بگیری همیشه میگن نه، فقط باید اطلاع بدی نظر هم نپرسی باید میگفتی مثلا پنج شنبه دارم ...

یه بار کارمون ب دادگاه کشید شوهرم همینو ب قاضی گفت 

گفت هر جا میخواد میره اخرش پیام میده فلان جا هستم خبر داسته باش 

قاضی ب اون حق داد😐

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 
نگرانته بفهم ! اتفاقا باید ذوق کنی که انقدر بهت حساسه و دلش شور میزنه برات  اونجا رو بیخیال شو ...

چرا شوهرش حق داره با دوستاش بره بیرون اسی نمیتونه ؟؟ چرا مردا راحت برامون خط قرمز بزارن ؟؟ ولی ما نمیتونیم ؟؟

[QUOTE=294610326]نگرانته بفهم ! اتفاقا باید ذوق کنی که انقدر بهت حساسه و دلش شور میزنه برات  اونجا رو بیخیال شو ...[/QUOT

من خیلی کله شق و قدم تا حرفمو به کرسی نشونم ول کن نیستم اصلا اونجا رفتن مهم نیست اینکه با من مخالفت کرده و گفته  تو کلم جا نمیشه !

2706