2737
2734
رژیم نمیدونم چی بگیرم فقط لطفا راهنمایی کنین کسی پایس دسته جمعی رژیم بگیریم تاعیدیکم لاغرشیم
پسرمنم هفت ماهشه منم میخوام ده کیلو کم کنم ولی اصلا انگیزه و حوصلشو ندارم
دختریعنی گوش دردودلای مادر❤ پسریعنی پشت وپناه مادر❤ ❤❤❤❤❤❤❤ زندگیم فدای خنده هااتون ❤خدایا❤ممنونم که منو لایق هردوتاش دونستی عاشقتمممم خدااااااا
پسر منم۴۳ روزشه منم میخوام وزن کم کنم. خیلی چاق شدم. ولی باید یه رژیمی باشه که به شیردهیمون آسیب نزنه
گر نگهدار من آن است که من میدانم***شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد ۱۱دی ۱۳۹۵ روزتولد ماهان فرشته ی زمینی منه😍😚😙👼🍼 باوجود ماهان خوشبختی من و همسرم تکمیل شده خدایا تو حافظ زندگی و عشق ماباش الهی آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
قد۱۶۰ وزن۸۷
گر نگهدار من آن است که من میدانم***شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد ۱۱دی ۱۳۹۵ روزتولد ماهان فرشته ی زمینی منه😍😚😙👼🍼 باوجود ماهان خوشبختی من و همسرم تکمیل شده خدایا تو حافظ زندگی و عشق ماباش الهی آمین
2738
من انگیزشو دارم ولی اگه چند نفرباشیم انگیزمون بیشترمیشه. من۲۳ کیلو باید کم کنم
چه رژیمی میشه گرفت؟