2752
2734
خدا ذلیل کنه این مدل جاری هارو هوووووف چی میکشی 

عذاااااابه عذاب اینقدر  بدم میااااد حتی لباس بچه هاشو آخه بگو چرا 

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً
عذاااااابه عذاب اینقدر  بدم میااااد حتی لباس بچه هاشو آخه بگو چرا

خب بهش مستقیم بگو ... منم حساسم خدایی خوشم نمیاد اگه لباسی وسیله ای چیزی دارم یکی دیگه عین همون داشته باشه... آخه فکرمیکنم جایی باشم کسی ببینه فکر میکنن منم ک عین اونطرف خریدم😤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی بهت حسادت میکنه بیچاره    

اره حتی دائم در حال مقایسه کردن شوهرامونه همش  

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً
خب بهش مستقیم بگو ... منم حساسم خدایی خوشم نمیاد اگه لباسی وسیله ای چیزی دارم یکی دیگه عین همون داشت ...

میدونم دلخور میشه اه اعصابم خورده از دستش.

2731
خوشحال باش که ازت تقلید میکنه....چقد خره آدم از جاری تقلید میکنه    

مثلا میگه بیا بریم خرید بعد هرررررچی من بر میدارم خدا شاهده موقع حساب کردن سریع میره عین همون چیزو بر میداره با خنده و شوخی حساب میکنه میگه خیلی نازه فلان بهمان کلا هیییییییچ سلیقه ای از خودش زندگیش کپی پیست از دیگرانه

جاریم خیلی تقلید کاره خیلی خیلی زیاد یعنی من هر کاری کنم پشت بندش این انجام میده طوری که خواهر شوهرا ...

نمیدونم شاید من بودم زیر پوستی خوشحال میشدم ک انقدر سلیقه مو قبول داره🙃

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
مثلا میگه بیا بریم خرید بعد هرررررچی من بر میدارم خدا شاهده موقع حساب کردن سریع میره عین همون چیزو ب ...

خخخخخ....خیلی باحاله.....حالا من اگه اتفاقی ببینم جاریم چیزی داره که من دارم تو جمع با اون اصلا ازش استفاده نمیکنم البته رو لباس این مدلی هستم

دوست دارم تاپیک ترسناک بزنم کلی هم تجربه دارم ولی دلم نمیاد باعث ترس کسی بشم هرسری تاپیک هام حذف کرد ...

نمیتونم ازت بخام یکی از خاطرات ترسناک تو تعریف کنی چون منم بشدت آدم ترسویی ام🙁

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
تا عکس نذاری شناسایی نمیشه از کجا میخوان بفهمن مگه گوشیت بگیرن مستقیم برن تو کاربریت

نه عزیزم منظورم این نیست

مثلا دیشب یه اتفاقی واسم افتاده ک تا حالا خیلی بخاطرش گریه کردم و دلم سوخته

خیلی دلم میخاد درد دل کنم ولی میدونم خودِ اون کسی ک باعث حال بدم شده تو نی نی سایت هست

میترسم یهو تاپیک رو بخونه و...

یکسال و چهارماهه که از کسی دوسش داشتم جدا شدم ولی فراموش نمیشه دردش کم نمیشه یعنی قراره تا آخر عمرم ...

فدای دلت بشم من 

حس دردناکیه از کسی ک دوسش داری دور بشی

خدا ب دلت آرامش بده

اگ دوس داشتی بگو کیه؟

من خیلی دلم از مادرشوهرم پره خیلی خیلی..... خیلی دوسش داشتم و فکر میکردم دوسم داره تازه فهمیدم برای ...

خدایا باورم نمیشه تو این تاپیک یکی از کسی ک دوسش داره دور شده

یکی از صاف و  ساده دل بودنش ضربه خورده 

منم ک هر دوشون باهم دارم تحمل میکنم😥

جاریم خیلی تقلید کاره خیلی خیلی زیاد یعنی من هر کاری کنم پشت بندش این انجام میده طوری که خواهر شوهرا ...

درکت میکنم جاری منم دقیقا همین جوریه

فکر کن من شام دعوت کردم سه مدل غذا گذاشتم بعد یه هفته دعوت کرد دقیقا همون سه مدل غذارو گذاشته بود سرسفره  

من مسلمانم به خدای علی بن ابی طالب(ع)