2733
2739

خب اگر دوستش نداری یا دلیل محکمی برای جدایی و دوری داری بهش بگو ک اینقدر پیگیر نباشه گناه داره مشخصه دوستت داره ک پیگیرت هست

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا بحث اینه که میخوام فراموشش کنم و اسفند ماه مشاوره هم رفتم گفت ازش جدا شو،  حالا با این پیام دادناش هم دلم براش میسوزه و هم خاطراتمون دوباره برام زنده میشه و فراموش کردنش سخت میشه. نمیدونن چکار کنم؟ بنظرتون باید چکار کنم؟ 

هرجاضعف نشون بدی.. داری میگی دفعه بعدم تیرتو بزن همینجا! √  
2731
خب اگر دوستش نداری یا دلیل محکمی برای جدایی و دوری داری بهش بگو ک اینقدر پیگیر نباشه گناه داره مشخصه ...

مشکل اینجاس که دلیل محکمی برای جدایی دارم ولی خیلی دوسش دارم و دلم نمیاد بزنم تو ذوقش

برگشت توی یک رابطه اشتباه برات خیلی بد میشه.وابسته میشی بدتر میشه.ببین تاپیکای نینی سایت رو.ایناواست ...

متاسفانه هنوز نتونستم این جدایی رو بپذیرم، ایم اولین باری نیست که جداشدیم،  شاید بیستمین باره

مشکل اینجاس که دلیل محکمی برای جدایی دارم ولی خیلی دوسش دارم و دلم نمیاد بزنم تو ذوقش

پس بدون داری اشتباه می‌کنی چون هم خودت هم اونو داری اذیت می‌کنی تمام کن تا آسیب نبینی

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
متاسفانه هنوز نتونستم این جدایی رو بپذیرم، ایم اولین باری نیست که جداشدیم،  شاید بیستمین باره

چه رابطه سمی شد پس.۶ماه طول میکشه تاکنار بیای.ولی وقتی کنارمیای شرمنده خودتی از رفتارات.خوددانی

2740

دلم گرفته خسته شدم از خودم و احساساتم، ۶ساله درگیرشم و هربار هم که جدا شدم نتونستم فراموشش کنم و این اولین و تنها رابطم بوده و خیلی دوسش داشتم، هنوزم دارم ولی میدونم بدرد هم نمیخوریم بازم دل نمیکنم   

پس بدون داری اشتباه می‌کنی چون هم خودت هم اونو داری اذیت می‌کنی تمام کن تا آسیب نبینی

هی زنگ میزنه، از هر جا بلاکش کنم از یه جا دیگه بهم دسترسی داره نمیدونم چکار کنم

چه رابطه سمی شد پس.۶ماه طول میکشه تاکنار بیای.ولی وقتی کنارمیای شرمنده خودتی از رفتارات.خوددانی

۶ماه طول بکشه خوبه والا میگم دوسال ازش جدا بودم اما دائم تو فکرش بودم تا پارسال که دوباره تلفنی در ارتباط بودیم

هی زنگ میزنه، از هر جا بلاکش کنم از یه جا دیگه بهم دسترسی داره نمیدونم چکار کنم

باهاش صحبت کن  و اینکع خطت عوض کن 

باهاش صحبت کن  و اینکع خطت عوض کن

اره فکرکنم بهترین کاری ک باید بکنم اینه ک خاموش عوض کنم

۶ماه طول بکشه خوبه والا میگم دوسال ازش جدا بودم اما دائم تو فکرش بودم تا پارسال که دوباره تلفنی در ا ...

۶ماه سوگواری رابطس ن فراموشی.فراموش نمیشه امااهمیتش رو از دست میده.البته اگر سرت شلوغ نباشه زمانم طولانی تر میشه

2706