2733
2734

بچه ها من خیلی احساس مسئولیت دارم نسبت به خانواده ام ، در حدی که مشکلاتشون باعث عذاب و حال بدم میشه ، کاری هم براشون انجام میدما نه اینکه فقط غصه بخورم ولی خیلی بهم فشار میاره مسائلشون

بخدا ۳۰ درصد نگران آینده خودمم ۷۰ درصد

نگران آینده برادرم !!!!!!

همه ی فکرم برادرمه که داره بیراهه میره!

کاش یکی بهم بگه که بعد از ازدواجم میرن توی حاشیه

خسته شدم انقدر همه مشکلاتشون برای من آوردن 

منم یهو از کوره در میرم بعد شنیدن صحبتهاشون😔

خسته شدم انقدر نگرانشون بودم

کاشکی بچه ی اول نبودم

کاشکی دختر نبودم

کاشکی بچه ی طلاق نبودم

انگار پل ارتباطی همه با هم شدم 

در صورتی که توان مدیریتش ندارم

انگار توپ وسط زمین بازی ام هر کی میاد یه لگد بهم میزنه

واسم دعا کنید شرایط بهتر بشه ❤️🪺

دعای شما میگیره

دنیا پر از رنج است، با این حال درختان گیلاس شکوفه می‌دهند🌸

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

درود دوست عزیز منم مثل شما بچه اول وبه شدت نگران خانواده بودم.اما به مرور یاد گرفتم احساسات خودمو کنترل کنم واز نگرانی دور بشم.برادرت وخانواده ات رو به خدای مهربان بسپار تا ازشون نگهداری کنه با ایمان کامل.هرچقد بیشتر نگران باشی بیشتر براشون موج منفی میفرستی وحال وروزشون بدتر میشه.من از موقعی که نگرانی برای برادرم رو از خودم دور کردم برادرم روزگارش خیلی بهتر شد.اگر نزدیک خونه تون کلاسهای ۱۲ قدم مخصوص خانواده معتادان هست شرکت کن.حتی اگر معتاد در خانواده ندارین .این کلاسها برای همه مفیده

نه به شدت شما اما منم خیلی نگران خانواده م میشم و سعی میکنم حتی الامکان کمکشون کنم. امیدوارم به زود ...

اسمت چقدر قشنگه 

مرسی پری آسمونی🥹

درود دوست عزیز منم مثل شما بچه اول وبه شدت نگران خانواده بودم.اما به مرور یاد گرفتم احساسات خودمو کن ...

خیلی ازت ممنونم 

متاسفانه برادرم درگیره 

فکرش من رو نابود کرده

چقدر مطلب مهمی برام نوشتی

الان دیدم که فیلمم داره این کلاسها

میرم میبینم

خیلی ازت ممنونم  متاسفانه برادرم درگیره  فکرش من رو نابود کرده چقدر مطلب مهمی برام نوشت ...

ببین این کلاسها خیلی مفیده فکر کنم انلاین هم باشه حتما شرکت کن .اگه میتونی بگو برادرت هم شرکت کنه.همگی نجات پیدا میکنید از غصه به امید حق

ببین این کلاسها خیلی مفیده فکر کنم انلاین هم باشه حتما شرکت کن .اگه میتونی بگو برادرت هم شرکت کنه.هم ...

مرسی ازت مهربونم 

حتما اینکار‌ رو میکنم

خیلی ناچار بودم

خدا رسوندت

من که به شدت نسبت به خانواده ام احساس مسئولیت میکنم

دقیقا منم 70 درصد فکرم داداشمه 

ببین به اخلاق بستگی داره چون خیلی از دورو بریهام میبینم که واقعا بی تفاوتن نسبت خانوادشون 

ولی من نمیتونم و از این بابت ناراحت هم نیستم

برایه فرج امام زمان صلوات بفرستید🌘��🌍🌍🌍🌍🌍🌍��اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب
2706