2733
2734
عنوان

🥀همه رفتن.... خودم دارم که 😍🍭

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 40 پست
خانه دار میتونم شاغل بشم شوهر روانیه بددلم نمیزاره. دلم پره اعصابم داغونه😂

خب شما وقتی تلاشی برا کسب درآمد نکنی پول از کجا بیاد خداوند گفته از تو حرکت از من برکت تا حرکتی نکنی که پول نمیاد ، دلت شاد

پس باید مشکلتون با همسرتون بر طرف کنید و حتی قبل ازدواج این اجازه رو میگرفتین، انرزی منفی دور کن از خودت و با سیاست باهاش حرف بزن عزیزم🩷🩷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب شما وقتی تلاشی برا کسب درآمد نکنی پول از کجا بیاد خداوند گفته از تو حرکت از من برکت تا حرکتی نکنی ...

وقتی دیگران نزارن چجوری حرکت کنم انگار تو زندانم. اون جونی که دنبال کاره کار گیرش نمیاد تو این مملکت تلاشی نکرده؟ و منی که شوهرم وظیفشه خرجی منو بده اما نمیده چی.

خدایا خیلی خیلی شکرت 😍

آهنگ خودمو دارم ک ازجهانبخش رو گوش بدید خیلی حالتون خوب میکنه

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2731
پس باید مشکلتون با همسرتون بر طرف کنید و حتی قبل ازدواج این اجازه رو میگرفتین، انرزی منفی دور کن از ...

چجوری مشکلمو بگم که برطرف بشه؟ با یه ادم سادیسمی میشه حرف زد؟ کسی که از بچگیش با یه رفتارای عقب موندگی بزرگ شده نمیشه صحبت کرد. قبل از ازدواج اجازه گرفتم ولی خرش از پل گذشت. همه چی به طرف ادم برمیگرده وگرنه حرف قبل از ازدواج هیچ فایده ای نداره

خدایا خیلی خیلی شکرت 😍

شوهر روانیه بد دل پارانویید منم نمیراشت ونمیزاره 

ولی عین کوه پشت خودم وایستادم 

میجنگم برای هدفم😝❤️

چشمهایم را می بندم،،باران شنیدنی است🌿🌱
وقتی دیگران نزارن چجوری حرکت کنم انگار تو زندانم. اون جونی که دنبال کاره کار گیرش نمیاد تو این مملکت ...

مسأله شما خیلی تخصصی و باید با مشاور خانواده صحبت کنید من تخصصش ندارم ، دلتون شاد موفق باشی🩷