2752
2734
والا نمیدونم چرا با جاری مشکل دارین جاری ک خوبه  خواهر شوهر یکم رو مخع😄

بخدا اگه بدونی واسه عروسیش چیکار کردم. من نامزد بود بهمن ک اون عروسی کرد. از خرید لباس عروس تا دیدن تالار و اتلیه و ساقدوش شدم و همه کار کردم. بخدا بهش گفتم فکر میکنم عروس باهام فامیل نه اینکه برادر شوهرم داره زن میگیره. اما اسفند من رفتم محضر عقد کردم نیومد خدا شاهده ی پیام یا زنگ هم نزد بگه تبریک. منم دیگه اسمش زو نیوردم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
جاری بد نداشتی لابد  من ک یدونه جاری دارم عجیییب فتنه س😐

بخدا اگه بدونی واسه عروسیش چیکار کردم. من نامزد بودم بهمن ک اون عروسی کرد. از خرید لباس عروس تا دیدن تالار و اتلیه و ساقدوش شدم و همه کار کردم. بخدا بهش گفتم فکر میکنم عروس باهام فامیل نه اینکه برادر شوهرم داره زن میگیره. اما اسفند من رفتم محضر عقد کردم نیومد خدا شاهده ی پیام یا زنگ هم نزد بگه تبریک. منم دیگه اسمش زو نیوردم. 

الان خواهرت خوشبخت؟! نمیگید کاش زنش شده بود؟!  

ن نمیگیم خواهرم خاستگارای دیگه هم داشت و داره هنوزم مجرده دانشگاه میره

بستگی ب خانواده شوهرت داره ک اخلاقشون چجوریه

ولی شوهرم هنوز میگه خواهرت باید عروسمون میشد

از واقعیت به اینجا پناه میاریم !
بخدا اگه بدونی واسه عروسیش چیکار کردم. من نامزد بودم بهمن ک اون عروسی کرد. از خرید لباس عروس تا دیدن ...

جاری همیشه تورو ب چشم یه رقیب حتی هوو میبینه منم تا قبل ازدواج هیچ درکی از جاری و این داستانا نداشتم یهویی مواجه شدم با فتنه های خانم 

کلا خوبی ب جاری نیومده، دوری و دوستی

یه تاپیکم زدم راجبش بخونی میفهمی

از واقعیت به اینجا پناه میاریم !
بخدا اگه بدونی واسه عروسیش چیکار کردم. من نامزد بود بهمن ک اون عروسی کرد. از خرید لباس عروس تا دیدن ...

ایشون دیگه بیچشم و رو بودن

ولی ما رابطمون خوبه البته جاریمم میگه ک این رابطه خوب دلیل تو هستی 

ولی دقیقا میفهمم چی میگن چون بعضیا خوبی ک میکنی بجای صمیمیت پرو تر میشن شدید مورد داریم 😑😑😑😑😁

ایشون دیگه بیچشم و رو بودن ولی ما رابطمون خوبه البته جاریمم میگه ک این رابطه خوب دلیل تو هستی  ...

اره خب. حتی واسش آرایشگاه پیدا کردم. نمیدونست کجا بره اینقدم راضی بود. آرایشگر دوستم بود ب همه گفته بود سمانه هم اونجا رو نمیگفت خودم پیداش میکردم. اینقد پررو

اره خب. حتی واسش آرایشگاه پیدا کردم. نمیدونست کجا بره اینقدم راضی بود. آرایشگر دوستم بود ب همه گفته ...

وای خدایاااا

بنظرم کسایی ک حسودی میکنن ب کسی ایجوری هستن 

چون من خودم گاهی ایجوری میشم کسی ک بهش حسودیم میشه رو کمتر باهاش حرف میزنم 

ولی بعضیا ی جوری دیگه رفتار میکنن 

بیخیالش 

وای خدایاااا بنظرم کسایی ک حسودی میکنن ب کسی ایجوری هستن  چون من خودم گاهی ایجوری میشم کسی ک ...

خیلی پشیمونم ک براش همه کار کردم. شوهرمم میگع تقصیر خودته. باید میزاشتی همه چیز زشت باشه، قیافش تو عروسیش زشت باشه و گریه میکرد تا الان زبونش سه متر نباشه. اما من چوب دلم رو میخورم. همه میگن اشتباه کردی

وای دختر طرفت چ ببشعوز بد دهن  باهاش رابطه جنسی داری؟ این ب زبون خودش میگه نمیگیرمت ب چ امیدی ...

خیلی بیشعور و بی شخصیت بود.

اره رابطه ج داشتم متاسفانه که باعث شد منم وابستش باشم ازین نظر و الان که کات کردم خیلب اذیت میشم ازین نظر

ساده بودم دیگه فکر میکردم میگیرتم :)

چه کسی گفت که مستی فقط از جام شراب است/من ز میخانه ی چشمان تو هر لحظه خرابم❤