2733
2739
زیرنویس فارسی  دارن

نه.اگه زیرنویس داشته باشه که بیفایدس

یه مثالی برات بزنم که متوجه شی چطوره روش دیدن فیلم

من تو خونه لری حرف میزنم ولی به بچم فارسی یاد دادم و باهاش فارسی حرف میزنم..ولی با شوهرم لری حرف میزنم..بدون اینکه بخوام بچم لری حرف زدنو یاد گرفته چون دیده و تو محیط قرار گرفته

این کارتونا هم بچه رو بدون اینکه متوجه بشن اموزش میدن..اموزش غیرمستقیمه

زندگیتون پر از عشق
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم که تجربه ندارم ولی یه استاد دانشگاه داریم کارش درسته 

خودش میگه nتا بچه دارم🤣 ۵ ۶ تاشو دوستم بیرون دیده باهاش 

میگه من و خانمم کارتون زبان اصلی برای بچه ها میزاریم از بچگی قشنگ یاد میگیرن 

میگفت بعضی بچه هاش از خود استادمون مسلط تر شدن بدون هسچ هزینه و کلاسی..

البته باید حواستون به محتوای کارتونا باشه و قبلش یبار چک کنید 

آنکس که بداند و بخواهد که بداند/خود را به بلندای سعادت برساند/آنکس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آنکس که نداند و نداند که نداند/در جهل مرکب ابدالدهر بماند /آنکس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند!
2731
چی هست ؟از کجا میگیرین  ؟تاثیر هم داشته ؟

بله تاثیر داره از اینستا تهیه کردم 

سلام بابا خوبی؟(: بابا دردت ب جونم قربون اون چشمات برم ک از خنده کنارش چین افتاده بود حالت خوبه؟بابا دلم برات خیلی تنگ شده میگن خاک سرده فراموش میشه…ولی خیلی سال شده ک هنوز گرمی دستت رو سرم هست…بابایی خیلی دلم برات تنگه انقد تنگه که نمیدونم خیلی و چجوری بگم که بفهمی خیلی دقیقا یعنی چقد…بابا پرنسس کوچولوت مامان شد ولی تو نبودی دست بکشی رو سر پسرش …بابا پرنسس کوچولوت داغ دیده داغ عزیز دیده میدونی داغ عزیز یعنی چی؟نه نمیدونی …تو ک خودت و از دست ندادی…وقتی پسرم ب بردیا گفت بابا برای اولین بار قلبم تیکه تیکه شد…(: چرا من بابا ندارم؟باباااا من به بچم حسودیم شد چون بابا داشت…بابا عروسک مو طلاییت داره پیر میشه موهاش دارن سفید میشن از دوریت ، بچه ک بودم اشتباه ک میکردم باهام قهر میکردی تا نمیومدم بگم ببخشید و بوست میکردم همچنان قهر میموندی و بهم نمیگفتیوروجک(: بابا چه اشتباهی کردم ک این همه ساله قهری؟بابا ببخشید ت رو خدا ببخشید میشه آشتی کنیم؟؟؟بابا یادته همیشه میگفتی آخرین باره میبخشمت ؟ ولی هربار با هر اشتباهم بازم میبخشیدیم و زیر حرفت میزدی؟بابا بعد تو هرکی این جمله رو بهم گفت دیگ واقعا منو نبخشید(: اخ بابا جای خالیت نه تنها کمرنگ نشد بلکه جونم و گرفت (: انتظار برای دیدن دوبارت توان زندگی کردن و از من گرفته…بابا جون پگاهت بیا بغلم کن(:
متوجه نمیشن اصلا،😐😐😐😐

دقیقا الان حس مادر ملکه رو دارن رو ابران :/ 

به همون بنده خدا که بچش دچار مشکل شد من اینا رو می گفتم 

حتی با اینکه سن کمی داشتم ولی از ۱ . ۲ سالگیش متوجه رفتار غیر عادیش شده بودم 

هیچی من هر چیم بگم شماها متوجه نمیشین موفق باشید 

هنوز که هیچی نگفتین خب یه بحثی باز کردین کامل توضیح بدین یعنی چی این سندرم و نشونه هاش چیه و ...؟؟؟حداقل آگاه سازی کنید

لطفا برای سلامتی پسرم یه دونه صلوات بفرستین☺💚
هنوز که هیچی نگفتین خب یه بحثی باز کردین کامل توضیح بدین یعنی چی این سندرم و نشونه هاش چیه و ...؟؟؟ح ...

عزیزم من بالاتر کامل توضیح دادم

تو همین سایت هم سرچ کنین خیلیا این مشکل برای بچشون پیش اومده 

اولین نشونش که تو ۹۹ درصدشون هم هست دیر صحبت کردن و ارتباط نگرفتن و مراجعه پدر مادر به گفتار درمانیه 

علائم زیادی داره و برای هر روانشناسی هم قابل تشخیص درست نیست 

یکی قرص میده یکی راهکار میده هر چی یه چیزی میگه 

سرچ کنید سندروم فضای مجازی نی نی سایت تجربه مادرا رو بخونید 

لطفا نکنننننید به خدا برای یادگیری زبان دیر نمیشه الان میخوای بزاری دو سال کارتون ببینه 

از ۸ سالگیش شروع کن دو سال کارتون ببینه

همووووون نتیجه را نیده ولی مضرات اولیه را نداره 

بابا نکنیدددد با بچه هاتون این کار نکنید 

تلویزیون دیدن زیر دو سال سمهههههه 

چند زبان یا هم یاد گرفتن تو نوزادی خوب نیست 

خود ترک ها هم اکثر بچه ها اول ترکی یاد میگیرن بعدی فارسی همزمان باهم نیست 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه./ هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. /