2733
2734
عنوان

خانما بیاین خیلی نابودم از بس گریه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 992 بازدید | 47 پست
اره شوهرم میگه . کلا ادمی هست که بعد میزنه تو چشمم. میگه تو گفتی. منم مبترسم تو دوسال ساخته شه. خود ...

اون اگه به فکر تو بود

خونه ای که برای اون برادرشوهر مجرد خریده به شما میداد

اصلا قبول نکنی 

بگو اونو بده ما

چرا اینقدر فرق میزارن؟؟؟

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
یعنی میگی قبول نکنیم ازش؟؟ شوهرم میگه اگ بعد دوسال اونجا شهرک خوبی شد چی؟؟؟  از یه طرف هم ...

از من میپرسی بە هیچ عنوان قبول نکن از مادرشوهرت

ایشون آدم طمعکارو نون بە نرخ روز خوریە بعدا اونیم کە دارین میخورە یە آبم روش 

حالا ببین کی بهت گفتم

منم یە جارو میشناسم چهار سالە دیگە قرارە بهشت بشە خب کە چی؟؟؟

آدرس اونجارو بدە اگە دیدم شوهرم میشناسە میگم برات بپرسە

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا؟؟؟ الان بنظرت قبول نکنیم  اخه بعدشم کمکی کنه کلی منت سرمون میذاره که ما بهتون کمک کردیم!

خودتو بنداز شهرداری منطقه اتون و الکی به عنوان خریدار برو بگو فلان جا ایندش‌ چجوریع و اینکه کی قرارع ساخته بشه بهت میگن

2731
چ فکر خوبی عزیزم ممنون از پیشنهادت اما الان تمام فکرامو کردم میخوام کنسلش کنم. اصلا ارزش نداره. همه ...

دو سال اگە گفتن بە پنجو شیشم میرسە عین آپارتمانی کە مثلا قرارە مال خواهرم بشە الان سە سالم گذشتە

بزک نمیر بهار میاد......

یعنی میگی قبول نکنیم ازش؟؟ شوهرم میگه اگ بعد دوسال اونجا شهرک خوبی شد چی؟؟؟  از یه طرف هم ...

برو همون آسانسور دار دو سال دیگه اونجا شهرک میشه چیه چه ساده ای شما مگه کشکه اونا ده سال دیگه ام شهرک نمیشه قول میدم بفکر زندگیتون باشید رو حرف مادرشوهر حساب نکنید 

واقعا؟؟؟ الان بنظرت قبول نکنیم  اخه بعدشم کمکی کنه کلی منت سرمون میذاره که ما بهتون کمک کردیم!

هیچ وقت زیر بار منت هیچ کس نرو. اصلا و ابدا. من اینو سخت یاد گرفتم تو آسون از من بپذیر. با مامان بابای خودم ساختمون ساختیم پوبشم خودمون دادیم چه منتی که نمیزارن انگار ما پول ندادیم بعدم باید دو ط میزدن به نامیمون یک طبقه زدن و... آخرم یک سال و نیم بابام قهر بود باهام. الانم هی میگن خاطرتون باغ فروختیم ماشین فروختیم...درحالی مثلا همونجا ماشین رو گفتیم نفروشید بابام دلش میخواس ماشینو عوض کنه. یا درحالی اصلا ما نگفته بودیم بیاید بسازیم خودشون گفتن، هرجا نشستن گفتن ما بخاطر این بچه ها خودمونو به زحمت انداختیم خونه ساختیم و فلان. 

مفتت میدن میگی سنگت کمه؟؟؟

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد

اگه از این مجتمع های شلوغ و تو شهرکاس که داره ساخته میشه کم کم تا ۵ سال بهتون نمیدن خیلی وقتا همون به ده سالم میکشه

اینو درک نکنی اره

من اون قسمت که نوشتی تا یک میلیاردش رو میدن 

نخونده بودم 

چه مادرشوهر خوبی داری به فکر شما هم بوده 

حالا بگو چیکار کردید به فکر شما افتاد؟ قهر کرده بودید؟ 

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

بعد شما که خونه دارید 

به فکر پیشرفت شما بوده 

خونتون الان مشکلی داره؟؟؟ 

ما که همه چیو نمیدونیم نمیتونیم چیزی بگیم 

ولی مادر همسر خودم هیچ وقت به ما کمک نکرده و نخواهد کرد فقط به خودش و خونه زندگی خودش میرسه 

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸