2733
2771

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

اونارو نمیدونم چی کار کردم فک کنم مامانم اونارو داده.کتاب میخواستی؟؟🥺

اره دنبال کتاب کنکور نظام قدیمم اما بخاطر شرایط مالی نشد اونموقع کنکورمو خوب بدم امسال بازم میخوام کنکور بدم ولی کتاب پیدا نمیکنم تو یه شهر کوچکم زندگی میکنم تو کتابفروشیام نیست😔

اره دنبال کتاب کنکور نظام قدیمم اما بخاطر شرایط مالی نشد اونموقع کنکورمو خوب بدم امسال بازم میخوام ک ...

نظام قدیم فکرر کنم دیگه نیست یعنی باید نظام جدید کنکور بدی یه سری کتابخونه ها کتابای دست دوم میفروشن کاش بتونی پیدا کنی

نظام قدیم فکرر کنم دیگه نیست یعنی باید نظام جدید کنکور بدی یه سری کتابخونه ها کتابای دست دوم میفروشن ...

اره میدونم عزیزم باید کنکور نظام جدید بدم بخاطر همین دنبال کتابای نظام جدیدم

اره میدونم عزیزم باید کنکور نظام جدید بدم بخاطر همین دنبال کتابای نظام جدیدم

فعلا سعی کن از رو پی دی اف داخل گوشیت بخونی یا از کتابخونه بگیر تا پیدا کنی کتاب ایشالله موفق باشی

خوشبحالت ک پزشک شدی

این چه حرفیه باور کن از وقتی اومدم پزشکی همش میترسم از بس میگن سخته همه امیدوارم بتونم از پسش بربیام ایشالله امسال خودت خبر قبولیت تو رشته مورد علاقتو بدی و یه چیز دیگه اینکه تا چند سال آینده حتی از همین الان پزشکی دیگه مثل قبل نیست منظورم اینه اگه قبول شدی که خیلیم عالی اگرم نشدی اونقدری که فک میکنی مهم نیست واقعا کلی راه برا موفق شدن هست

این چه حرفیه باور کن از وقتی اومدم پزشکی همش میترسم از بس میگن سخته همه امیدوارم بتونم از پسش بربیام ...

میدونی چیه من خیلی خیلی علاقه به مامایی دارم 

اما متاسفانه چن سال از درس عقب افتادم الانم همچی یادم رفته

واینکه باید دروس نظام جدید رو بخونم میدونی چقد سخت میشه برام!!!! 

وبدترمیدونی چیه من متاهلم ازدواج کردم توسن کم حتی یه بچه یکسال و نیم دارم اما بازم میخوام تلاش خودمو بکنم و ناامید نشدم

اما بدیش اینه نمیتونم هزینه بکنم واسه کتاب و این چیزا شرایط مالیم الان اجازه نمیده😞😞😞😞😞

خیلی دارم غصه میخورم... واسم دعاکن

امیدوارم همیشه تو زندگیت موفق باشی خانم دکتر مهربون آینده

ما ویس میگرفتیم سرکلاس گروه جزوه داشتیم پیاده میکردیم کافی بود

برای دادن طرح درمان دندانپزشکی عکس رادیوگرافی و معاینه کلینیکی دندان ضروریه، با توضیحات که خودتون درباره شرایط دندان میگید در ۹۰ درصد موارد امکان دادن نظر درست وجود نداره، بنابراین از جواب دادن معذورم.
2706