2733
2739

فرستادید لایک کنید که منم به نیت حاجت روا بخیر شدن شما صلوات بفرستم. 🙏

خیلی به دعاهاتون محتاجیم 🙏😔

۱۴تا به نیت شفای مادر عزیزتون

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله زود خوب بشه عزیزم 

خدا سایه مادر ها رو از سرمون کم نکنه

۱۴تا فرستادم

هیییییییییس ایرانی‌ها  فریاد نمیزنند...  🖤           شش تا کاربریمو بخاطر حرفای حق از دست دادم        پاش بیفته بازم سکوت نمیکنم...😏.            .   اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای سلامتی شوهرم و دخترم وخونه دار شدنم یه دونه صلوات مهمونم میکنی خیر ببینید انشالله😘❤️🤲🏻 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم❤️🙏🏻
2731
انشالله زود خوب بشه عزیزم  خدا سایه مادر ها رو از سرمون کم نکنه ۱۴تا فرستادم

آمین 🤲خیلی لطف کردید 🙏 

ان شاءالله خودتون و عزیزانتون تندرست و شاد باشید 🤲

2738

من الان تاپیکتونو دیدم خدا به مادرتون شفا بده. مشکلشون چی هست؟😔

گل های بهشت سایبانت بابا،یک دسته ستاره ارمغانت بابا،دیگر چه کسی چشم به راهم باشد،قربان نگاه مهربانت بابا.🖤شادی روح بابایی مهربونم فاتحه و صلوات بفرستین🖤
من الان تاپیکتونو دیدم خدا به مادرتون شفا بده. مشکلشون چی هست؟😔

خرداد یه دفعه حالش بد شد ، کلی آزمایش و سونو و رادیولوژی و ... گفتن عفونت هست ، دو روز بستری شد ، دو دوره دارو مصرف کرد بهتر شد ولی از اون موقع تا الان دیگه مثل قبل خوب نیست، هنوز گاهی دردِ زیر شکم داره، گاهی یه دفعه بدنش داغ میشه تب میکنه ، نمیدونم مشکل، دقیقا چی هست 😔

خرداد یه دفعه حالش بد شد ، کلی آزمایش و سونو و رادیولوژی و ... گفتن عفونت هست ، دو روز بستری شد ، دو ...

خداروشکر که بیماری خاص ندارن . عفونت بدنشونو ضعیف کرده حتما که اینطور میشن

گل های بهشت سایبانت بابا،یک دسته ستاره ارمغانت بابا،دیگر چه کسی چشم به راهم باشد،قربان نگاه مهربانت بابا.🖤شادی روح بابایی مهربونم فاتحه و صلوات بفرستین🖤
[QUOTE=319736769]خداروشکر که بیماری خاص ندارن . عفونت بدنشونو ضعیف کرده حتما که اینطور میشن[/QUOTE ...

الهی آمین

2706