2737
2734

سلام خانما

من هفته ۳۷ و ۴ روز هستم از دیروز ترشحات بی رنگم زیاد شده و ببخشید حس میکنم دهانه واژن و رحمم خیلی سفت شده ولی علائم دیگه مثل انقباض و دل درد و اینا به صورت منظم یا غیر منظم ندارم شاید طول دیروز و امروز فقط دو سه بار پاهام یا کمرم منقبض شده 

به نظرتون لازمه برم بیمارستان برای معاینه؟؟ 

زایمان دوممه  اولی علائمم اینطور نبود ولی چون جنسیت متفاوته بعضی ها میگن علائم هم فرق داره 

چ کنم به نظرتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دردابایدمنظم باشه اگه نیست ماه درده دردی که بااستراحت حل بشه جای نگرانی نداره

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

من اولی با سرم دردم اومد .... زنگ بزن۴۰۳۰راهنماییت میکنن شبانه روزی هست 

درخواست دوستی ندید لطفا با تشکر،🙏🤗.دعای همیشگیم....سلامتی همه خانوادم،خوشبختی بچه هام،خوشبختی خودم.ی خونه سه اتاق خوابه.ی ماشین خوشگل،😍
2738

فقط وقتی برو بیمارستان که درد منظم داری یا کیسه ابت پاره شده. الان بری میخوان معاینه کنن الکی

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.

والا من دوبار طبیعی زایمان داشتم ،ولی سر هردو کیسه آبم ترکید رفتم بیمارستان

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
من تجربه زایمان ندارم فقط اومدم بگم ایشالا بسلامتی بیاد بعلاوه..دعا کنید منم باردار بشم این ماه، من ...

اگه دوست داشتین بگین دلیل سقطتونو

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین آدما متفاوتن من اصلا درد و انقباض نداشتم یه چک بشی بد نیست

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش
2706