2733
2734
عنوان

خمیازه نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 31 پست
آدمیزاده😂

میدونم این بچه سومم میشه ولی اونا اینجوری نبودن 

ای کاش عکس هات نفس میکشیدن یعنی خدا دوباره فرشته ای مثل تو بهم بده ...... خدارو شکر که فرشته ای شبیه تو بهم داد خدا انشالله عمر این مثل تو نباشه برای این که خدا این دوتا رو مثل تو ازم نگیره دعا کن فرشته اسمونی مامان 
وای خدا ،خدا حفظش کنه پسر منم خمیازه میکشید 

در روز چندتا

ای کاش عکس هات نفس میکشیدن یعنی خدا دوباره فرشته ای مثل تو بهم بده ...... خدارو شکر که فرشته ای شبیه تو بهم داد خدا انشالله عمر این مثل تو نباشه برای این که خدا این دوتا رو مثل تو ازم نگیره دعا کن فرشته اسمونی مامان 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واای خیلی ناز میشن نوزادآ  وقتی خمیازه میکشن دلم نی نی خواست

اخه حس میکنم اذیت میشه اخه بعد دکتر بردم گفت تو قلبش یه صدایی هست دوهفته دیگه بیار تو نت هم زده بود که از علایم مشکل قلبی خمیازه زیاد برا همین ذهنم بهم ریخته 

همشون خمیازه میکشن دیکه

جدی یعنی در این حد که چندتا پشت هم خمیازه بکشه که خودشم گریه کنه طبیعیه 

2731

چون اون دوتا در حد این نبودن ترسیدم گفتم بذار بپرسم خیلی‌ هم زور میکنه درحدی که سیاه میشه همون تایمی که خودشو می‌کشه و زور می‌کنه خمیازه هم زیاد میکشه

در روز چندتا

خیلی زیاد

خیلی بامزه بود ،آخرش هم یه صدای کوچولو از خوش در می اورد

بدن نوزادتون رو بعد از حمام با لوسیون یا روغن زیتون آروم ماساژ بدید،خستگی وکوفتگی بدنش در بره

خیلی زیاد خیلی بامزه بود ،آخرش هم یه صدای کوچولو از خوش در می اورد بدن نوزادتون رو بعد از حمام ...

اره اینم دقیقا همون صدا درمیاره.کل بدنش ماساژ بدم شکمش هر روز ماساژ میدم.خیلی ممنون از راهنماییت خیالم یکم راحت شد ترسیدم که نکنه برا قلبش باشه این‌قدر گریه کردم امشب موقعی بالا اورد زنگ زدم به مامانم گفتم بیاد این یع چیزیش میشه بعدش شروع کرد به خمیازه کشیدن مامانم اومد قنداقش کرد بچه خوابید و بعدش اروم شد خداروشکر 

چون اون دوتا در حد این نبودن ترسیدم گفتم بذار بپرسم خیلی‌ هم زور میکنه درحدی که سیاه میشه همون تایمی ...

ببین یه علت خمیازه زیادهم اینکه  اکسیژن  بیشتر ب مغز برسه 

وقتی اکسیژن کم میشه  مغز این دستورو میده  با خمیازه حل بشه 

چون میگی سیاه میشه  میخوای یه دکتر ببرش

وقتی باهاتون بحثم میشه   جوابتو میدم و از تایپک میرم  ریپلای هم باز نمیکنم    پس خودتو ب کشتن نده 
عزیزم من تاپیک های قبلتو دیدم که نوشته بودی دکتر سونو به خاطر چربی شکمی باهات بد حرف زده‌.... منم چ ...

من با وزن ۸۴ باردار شدم نه خدارو شکر اذیت نشدم و مشکلی نداشتم بستگی به بدنت داره بارداری چندمت ؟اگه بتونی وزنت کم کنی خیلی‌ بهتره بخاطر عوارض بعد بارداری مثل کمردرد و زانو درد یا موقع زایمان چه طبیعی چه سزارین هرچی وزنت کمتر باشه بهتره 

ببین یه علت خمیازه زیادهم اینکه  اکسیژن  بیشتر ب مغز برسه  وقتی اکسیژن کم میشه   ...

دکتر که چندبار بردم گفت برا نفخ شکمش زور می‌کنه وقتی زور میکنه پیشونیش قرمز میشه و بعدش خمیازه میکشه تند تند گفت دوهفته دیگه بیار برا معاینه دوباره یه صدا تو قلبش تو معاینه های قبلی هیچی نبود ولی این دفعه پریروز بردم باید ۲۳ ببرم دوباره ولی من طاقتم نمیاد گفتم بعد تعطیلی ها ببرم یه دکتر دیگه 

دکتر که چندبار بردم گفت برا نفخ شکمش زور می‌کنه وقتی زور میکنه پیشونیش قرمز میشه و بعدش خمیازه میکشه ...

انشالله چیزی نیست نگران نباش 

ولی ببر ک خیالت راحت بشه

وقتی باهاتون بحثم میشه   جوابتو میدم و از تایپک میرم  ریپلای هم باز نمیکنم    پس خودتو ب کشتن نده 

من دکترا اواخر بارداری‌ کلی بهم استرس وارد کردن بخاطر بچه گفتن که میکروسفالی بچم بعدش گفتم دولیکوسفالی یعنی کشیدگی سر بچه بدنیا اومد سالم سالم خداروشکر الآن که قلبش گفتن همسرم میگه دیگه به حرف دکترا اعتماد ندارم فقط چرت میگن و هیچی سرشون نمیشه استرس الکی میدن میگه فقط بخاطر این که تو می‌ترسی و استرس داری میبریم دکتر دوباره ولی دیگه دکتر نمیبرم 

چه خوب خداروشکر بارداری دوم اصلا نمیتونم کم کنم از بعد زایمان اولم شکمم بزرگ موند ۱۰ کیلو کم میکنم ...

انشالله زودی باردار میشی عزیزم.اره لاغر شدن شکم خیلی‌ تو بارداری‌ تاثیر داره من بارداری‌ چهارمم بود و زایمان سومم ولی الان دوتا بچه دارم بچه اولم فوت کرده.الانم دکتر گفت چسبندگی داری و دیگه نباید باردار بشی اینم چون تازه سقط کرده بودم ناخواسته باردار شدم الانم اینقدر می‌ترسم که دوباره باردار بشم میگم اول روش مناسب جلوگیری پیدا کنم بعدش رابطه 

انشالله چیزی نیست نگران نباش  ولی ببر ک خیالت راحت بشه

انشالله عزیزم دعا کنین که دخترم چیزیش نباشه که من دیگه تحمل ندارم 

چه خوب خداروشکر بارداری دوم اصلا نمیتونم کم کنم از بعد زایمان اولم شکمم بزرگ موند ۱۰ کیلو کم میکنم ...

اصلأ استرس نداشته باش و یه مدت بیخیالش باش زودتر باردار میشی منکه خدارو شکر اذیت نبودم و مشکلی نداشتم دیگه اون اذیت های بارداری‌ چه چاق باشی چه لاغر باید بکشی من سزارین بودم شکم سوم چاقم بودم روز ۶ پاشدم و کلی کار کردم جاریمم سزارین شکم سوم لاغرم بود ولی تا ۲۰ روز از رو تخت پایین نیومد تا اینکه بچه از دستش از رو تخت افتاد پایین خدا رحم کرد بهش دیگه مادر شوهرم دعواش کرد گفت بسه دیگه بیا حداقل پایین بشین تا بچه رو نکشتی دیگه اومد پایین 

2706