2737
2739

چون من هیچ جا نمیرم و کسی ندارم باهاش برم و پدر مادرم پیرن . حال روحیم خوب نیست ... نمی دونم برم یا نه . یعنی سفر حالمو خوب می کنه . بعد اینکه نمی دونم خرج رفت و آمد چقدر میشه و حالا یه ساندویچی چیزی . چون درگیر دندونامم و پول اون رو میگم برسونم که خیلیه خیلی . خدا بدادم برسه . حقوقم ۳۶۰۰ هست و هر ماه باید یه تومن برا قرعه بدم . برج به من میفته که بتونم یه دندونمو درست کنم . این رو هم بگم که دو روز پیش دندون کشیدم و بنظرتون میکشه بدنم برم سفر چون من پارسال بعد ۳ روز فشارم شد ۷ . حالا با این قرعه یک تومنی و قسط ۱۵۰ هزار یه موسسه و ۷۰۰ که پول اون دندونمو که کشیدم دوستم داد و خرج دندونام که یکی دو تا نیست .  شما بودید میرفتید فردا مسافرت و فقط امامزاده صالح ...اگر برم شاید نمی دونم ۲۰۰ خرجم بشه . با این اوصاف چکار کنم ، هم دلم گرفته از زندگیم و هم شاکیم از قوی نشدن من توسط مادرم که نزاشت دندون درست کنم که الان باید دچارش باشم . دردش یک طرف . پولش یک طرف ... بهم گفت قبلا تو نمیتونی . تو میترسی و بیخیال شو .... حالا الان من شدم این که باید با این حقوق که چقدر برم بیام و دیر به دیر هم حقوق بدن و پولمو بدم دندون

ترو خدا بگید با این حال و روحیه من فردا با دوستتون میرفتید امامزاده صالح . من کسی ندارم واقعا که راهنماییم کنه 

لطفا شما پیام منو میخونید کمکم کنید . خواهش می کنم بگید جای من بودید چکار می کردید 😔 از یک طرف دندون و فور و خیالش . یه طرف اینکه تو که کسی نداری حداقل یه امامزاده صالحی اینا برو شاید یادت بره زندگیت چطور شد و ...💔💔

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
عزیزدلم خدابزرگه خوراکی اینا سعی کن ازخونه ببری چیزی نگیری برو حال و هوات عوض بشه کم فکرو خیال کن&nb ...

ممنون که جوابمو دادین 

چشم 

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون که موابمو دادین  چشم

بیبلا دنیا دوروزه سعی کن خوش باشی بفکر پول نباش خدابزرگه بهت قول میدم کلی بهت خوش بگذره بعدشم از الان چیزای مقوی مثل شربت شیره ی انگور یاعسل اینا بخور که فشارت نیوفته ضعف نکنی سعی کن باخودت لقمه ببری هم چیزی نخری هم بخاطر دندونت ضعف نکنی ایشالا خوش بگذره بهت التماس دعا❤

2728
بیبلا دنیا دوروزه سعی کن خوش باشی بفکر پول نباش خدابزرگه بهت قول میدم کلی بهت خوش بگذره بعدشم از الا ...

ممنونم ازت که جوابمو دادی و کمکم کردی

خالا دوستم با هم باز فکر می کنیم چون من قرص باید بخورم و چرک خشک کن سرساعت و ... و اینکه باید برم لباس اینا بشورم و حالا یه کیکی چیزی بردارم که آماده شم و ... 

توکل به خدا . محتاجم به دعا مهربون

دعا کن دندونام سالم بشه و پولشم برسه یه کار برا عصرم پیدا کنم ، که بتونم از این سختی بگذرم . ممنونم ازت 😔🌺

ممنونم ازت که جوابمو دادی و کمکم کردی خالا دوستم با هم باز فکر می کنیم چون من قرص باید بخورم ...

چشم عزیزدلم ایشالا ک مشکلت حل بشه خدابزرگه ایشالا ک همیشه تنت سالم باشه برو خوش بگذرون ب هیچی فکر نکن مگه چقدر زنده ایم ک اینهمه عذاب بکشیم 

چشم عزیزدلم ایشالا ک مشکلت حل بشه خدابزرگه ایشالا ک همیشه تنت سالم باشه برو خوش بگذرون ب هیچی فکر نک ...

قربونت برم گلی ، خدا حفظت کنه 

بله ، کاش مادرم میگفت این حرفا رو ... و نترس بودنو یادم میداد 

خداروشکر باز الان شماها هستین و کمکم می کنین با حرفاتون

2738
فداتشم نگاه خدا به خودتو زندگیت ❤❤

خدا نکنه . همچنین 

ممنون از دعات 🌺🌺🌺🙏