2733
2734

تمام چیزهایی که میگم نذر ظهور امام زمانن. اگه میتونی حاجت خودت رو نگو و فقط برای ظهور دعا کن. خودشون یه جور عجیبی همه گره ها رو برات باز می کنن. من کارمه. ولی اگه نمی تونی در کنار حاجتت برای ظهور امام مظلوممون دعا کن عشقم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حاجت
۱۴۰۰صلوات برای امام موسی کاظم
دعای توسل اول هر فراز برای صاحب فراز ۱۰۰صلوات، آخر فراز حاجت رو از صاحب فراز می‌خوایم. بعد همین کار برای فراز بعد تا ۱۴معصوم تمام شود.
۵۳۰بار پشت سر هم صلوات فاطمیه یعنی اللهم فاطمه و ابیها.....کامل به صورت بی وقفه
نماز فرج
نماز حضرت زهرا
نماز استغاثه به امام زمان
۱۳۵بار یا
برای زیارت کربلا و نجف آیه ۳۵نور ، ۴۰ مرتبه در شب

این نماز هم من حاجتهای عجیبی گرفتم در حد معجزه.


فقط دقیق بخون تعدادها رعایت شده. اونجایی که گفته یه سمت صورت روی زمین بذار یعنی گونه راست یا چپ  رو روی مهر بذار


💯💯💯

📣📣📣


💠 بسیار مهم 💠


🍀 طریقه خواندن نماز فرج دستور داده شده توسط امام زمان

به جناب #ابوبغل_کاتب برای رهایی از سختی و حاجت روا شدن🍀


📚  منبع : بحار الانوار  ج 51 ص 304


✳️ ابوالحسین بن ابوبغل کاتب" که او گفت: از "ابومنصور" کاری را به گردن گرفتم و به سبب آن کار، میان من و او طوری شد که باعث خوف و استتار من از او گردید و او در طلب من بود و من از او هراسان و گریزان بودم. تا آن که در شب جمعه ای قصد زیارت موسی بن جعفر (علیه السلام) نمودم و اراده آن کردم که تمام شب را از برای دعا و سؤال، در آن حرم مطهر کاظمین به سر برم. اتفاقا در همه آن شب در هوا باد و باران بود.

پس از "ابوجعفر کلید دار" خواستم که درهای روضه ببندد و مرا بگذارد، تا در خلوت، دعا و مسئلت نمایم. اجابت نمود و درها را قفل کرده، مرا بگذاشت؛ تا نصف شب گردید و باد و باران هم عبور مردم را از کوچه و صحن و اطراف حرم ببست و من در آن حال، مشغول تضرع و سؤال بودم.

ناگاه در نزد قبر موسی (علیه السلام)، صدای قدمی شنیدم. چون نظر کردم، آواز مردی شنیدم که بر یک یک انبیای اولوا العزم سلام کرد، تا آن که به ائمه (علیهم السلام) رسید و یک یک را سلام کرد تا آن که به حضرت حجت (علیه السلام) رسید و او را ذکر نکرد.

چون این بدیدم، متعجب گردیدم و با خود گفتم: شاید آن حضرت را فراموش نمود، یا آن که او را نمی شناسد، یا آن که مذهب او این باشد. تا آن که از زیارت فارغ گردیده، دو رکعت نماز کرد و چون از نماز فارغ شد، نزد قبر امام محمد تقی (علیه السلام) آمده او را نیز مانند جدش، سلام و زیارت نمود و دو رکعت نماز به جا آورد. او را نشناختم و از او ترسیدم. چون مشاهده کردم جوانی دیدم در حد کمال. لباسهای سفید در بر و عمامه با حنک بر سر (و) ردائی در دوش داشت. به سوی من نگریست و فرمود: یا "ابا الحسین بن ابی بغل"! تو در کجایی از دعای فرج؟

عرض کردم: ای مولای من، آن دعا کدام است؟ فرمود: دو رکعت نماز ( به نیت نماز فرج و حاجت )بگذار، بعد از آن بگو:


✅  يا مَنْ أَظْهَرَ الْجَمِيلَ وَ سَتَرَ الْقَبِيحَ يَا مَنْ لَمْ يُؤَاخِذْ بِالْجَرِيرَةِ وَ لَمْ يَهْتِكِ السِّتْرَ يَا عَظِيمَ الْمَنِّ يَا كَرِيمَ الصَّفْحِ يَا حَسَنَ التَّجَاوُزِ يَا وَاسِعَ الْمَغْفِرَةِ يَا بَاسِطَ الْيَدَيْنِ بِالرَّحْمَةِ يَا مُنْتَهَى كُلِّ نَجْوَى وَ يَا غَايَةَ كُلِّ شَكْوَى يَا عَوْنَ كُلِّ مُسْتَعِينٍ يَا

مُبْتَدِئاً بِالنِّعَمِ قَبْلَ اسْتِحْقَاقِهَا  💠 سپس ده بار بگو يَا رَبَّاهْ  💠 سپس ده بار بگو يَا سَيِّدَاهْ 💠 سپس ده بار بگو يَا مَوْلَاهْ 💠سپس ده باربگو يَا غَايَتَاهْ 💠 سپس ده بار بگو يَا مُنْتَهَى غَايَةِ رَغْبَتَاهْ  💠 سپس بگو  أَسْأَلُكَ بِحَقِّ هَذِهِ الْأَسْمَاءِ وَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِينَ ع إِلَّا مَا كَشَفْتَ كَرْبِي وَ نَفَّسْتَ هَمِّي وَ فَرَّجْتَ غَمِّي وَ أَصْلَحْتَ حَالِي💠 و سپس به هر صورتی که می خواهی دعا کن و حاجاتت را بگو 💠 سپس گونه راست صورت خود را روی سجده (روی مهر) بگذارید و  100  بار بگویید  👈 يا مُحَمَّدُ يَا عَلِيُّ يَا عَلِيُّ يَا مُحَمَّدُ اكْفِيَانِي فَإِنَّكُمَا كَافِيَايَ وَ انْصُرَانِي فَإِنَّكُمَا نَاصِرَايَ 💠 سپس گونه چپ صورت را روی سجده و مهر بگذارید و 100 بار بگویید 👈أدْرِكْنِي💠 و سپس در همان حالت مکررا می گویید 👈 الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ  تا نفس شما فطع شود و سپس سر خود را از سجده بلند می کنید که ان شالله حاجت روا می شوید.


☝️ قابل توجه که متن دعا و نماز و... عینا به صورت اصل از متن

کتاب بحارالانوار کپی شده و معتبر است.


☝️ این نماز خیلی ها را حاجت روا کرده است، از عزیزان تقاضا می شود

این نماز را در گروهها و کانال ها پخش کنند.


🔶🔹🔶🔹🔶

@ma_va_o


این توسل به حضرت ام البنین حاجت محال میده. 

شروعش هم اولین شب پنجشنبه قبل از شروع چهاردهم ماه قمری هست، چون شب چهاردهم ماه به یاد حضرت عباس قمر بنی هاشم کاملترین حالت خودشه.

بذارید رو یادآوری گوشیتون که یادتون نره.

شب جمعه اول یه سوره یس بخون هدیه کن به حضرت عباس.

پنجشنبه بعدی یعنی دوم، همون زمان دو تا یس بخون و هدیه کن به حضرت عباس.

پنجشنبه بعدی یعنی سوم، همون زمان سه تا یس بخون و هدیه کن به حضرت عباس.

پنجشنبه بعدی یعنی چهارم،  اینبار از حضرت عباس اجازه بگیرید و نایب ایشون شید و چهار تا یس بخونید و اینبار از طرف حضرت عباس هدیه کن به مادرشون حضرت ام البنین.

هر یس رو باید پشت سر هم و کامل بخونید. ولی میتونید یکی رو تموم کردید بعدی رو یه ساعت بعد بخونید.

حاجت های محال میده.کلا همه رو از بعد اذان مغرب تا قبل اذان صبح زمان دارید.


هر کسی که این نماز بسیار عالی رو خوند برای فاطمه خانم که توی همین نی نی سایت این نماز رو یاد داد وظیفه داره دعا کنه. چون این شرط فاطمه خانمه.

بسم الله الرحمن الرحیم


این نماز رو بخونید و تقدیم امام حسین‌علیه‌سلام کنید🍃🌸


چهار رکعت نماز بخونید

دوتا دو رکعتی


در رکعت اول بعد از سوره حمد ۷ بار بگویید: «حسبنا الله و نعم الوکیل»


در رکعت دوم بعد از سوره حمد ۷ بار بگویید: «ما شاء الله لا قوّة الاّ بالله»


در رکعت سوم بعد از سوره حمد ۷ بار بگویید: «لا اله الاّ انت سبحانک انّی کنت منَ الظّالمین»


در رکعت چهارم بعد از سوره حمد ۷ بار بگویید: «افوض أمری الی الله انّ الله بصیر بالعباد»


بعد از نماز حاجت خودتان را از خدا طلب کنید.


انشاالله بزودی خبر حاجت رواییتون رو میدید😍

التماس دعااا❤️

ارسال نظر شما
این تاپیک قفل شده است و ثبت پست جدید در آن امکان پذیر نیست

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات نی‌نی‌سایت می‌باشید

2741
2687