2737
2734
سلام برادرم 4 ساله عروسی کرده و الان یه دختر 2 ساله داره از وقتی خانمش 5 ماهه حامله بود گذاشت و رفت خونه باباش تا الان که دخترش 2 سالشه درخواست مهریه اش رو داده و کارشون به نفقه و ... کشیده الانم داداشم هر دو هفته میره دخترشو میبینه یه بار مامانم رفت دنبالش 10 روز موند باز داداشم که از سر کار اومده بود دیده بود ساکشو بسته و رفته اینو هم بگم که هیچ کدوم مشکل اخلاقی خیانت و.. نداشتن مشکل این بود که خانمش کارمنده و یکی از ملاک های انتخاب از طرف برادرم همین بود همسرش پولاشو برای داداشش کارت به کارت میکرده و برای خونش هیچی خرج نمیکرده وداداش من از این ناراحت بوده و یکی دیگه هم اینکه از اول محل کار داداش من با محل سکونت خانمش 4 ساعت فاصله است و همون اول قید کردیم که باید اینجا زندگی کنه و حتی توی عقدنامه اشون نوشته شده و اون هم قبول کرد حالا زده زیرش که الا و بلا نمیام
Lilypie First Birthday tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
در مورد محل سکونت حق با شماست در مورد پولش حق با زنه وظیفش نیست واسه خونه خرج کنه
امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
2738
بچه ها قبول دارم اصلاااااا وظیفه زن نیست پولی کع درمیاره تو خونه حرج کنه، ولی بالاخره از وقت زندگی مشترک با همسرش داره میزنه که میره سرکار، برای خودش پس انداز کنه، یعنی چی پولو بده داداشش؟ به نظرتون واقعا منطقیه؟ من مرد باشم میگم خوب زنم نره سرکار، حداقل وقتشو بذاره برای زندگی مشترک.....
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
2706