2737
2739

سلام

یه دختر سیزده ساله دارم

خودم شاغلم و مشغله زیاد دارم

دخترم درس میخونه نمره هاشم همه عالی و بیست

من فقط پیگیری میکنم که چیکار کرده و درس خونده و چقدر مونده ک فکر نکنه به حال خودش واگذار شده

فقط نمره اجتماعیترم قبلش شد۱۹شد

حالا یکی از مامانای همکلاسی  به من گفت چون تو شاغلی و ازش درس نمی پرسی نمرش۱۹شده

وگرنه بیست میشد

بنظر شما من کوتاهی میکنم؟یا اون خانم اشتباه میکنه

اینم بگم سطح مدرسه و کلاس بالاست و رقابت زیاد

نیم نمره بالا پایین رتبه رو تحت تاثیر قرار میده

ضرری نداره، ولی خب خودش باید شروع کنه به طور مستقل درس بخونه، نه تحت فشار تو

پری‌ها هیچی نگفتن، زار و زار گریه میکردن پری‌ها                      می‌شنوم؟      https://abzarek.ir/service-p/msg/1225548             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐۱۹ یا ۲۰ یا اصلا۱۰ چه فرقی دارن

والا منم همیشه راهنمایی معدلم بالای ۱۹.۹۵ میومد اما الان بدردم خوردن؟ نه قطعا نه

نه بچتو اذیت کن نه خودتو

کاری نکن از درس زده شه

اون از حسادت ی چیزی پرونده

بروجرد💙 تاریخ عقد ۱۴۰۲/۷/۲۰ خدایا شکرت که بهم رسیدیم♥️♥️

سلام نه ربطی نداره حالا یه سوال اشتباه کرده ۱۹ شده

چرت وپرت گفته قاطی نشو بامامانا کلا

من سوال نمیپرسم ازپسرم  اما نظارت دقیق دارم فقط تو درس زبان کمک میکنم گاهی چون مدرکش رو دارم

پسرم پایه هفتمه 

2740

چه ۱۹ چه ۲۰ هیچ فرقی نداره..

مطمئن باش بره نهم دیگه همش ۲۰ نیست 

مثل خودم

من اینجوریم که وقتی مامان بابام میگن درس خوندی لجم میگیره میگم این سوالو ازم نپرسین خودم میخونم 

قطعا اون خانم اشتباه میکنه . من که خانه دار هستم هم از دخترم درس نمیپرسم دیگه . تا کلاس سوم پا به پاش اومدم با هم پای درس و مشق بودیم . از چهارم گفت دوست دارم خودم بخونم . امسال هم پنجم بود . منم کاملا اختیار عمل بهش دادم ولی به قول شما حواسم بهش هست . اتفاقا بین سال پیش میومد که نمره خوبی نمیگرفت . من فقط سعی میکردم با همفکری و مشاوره دادن بهش کمک کنم ببینه چه ایرادی در درس خوندنش بوده که موفق نشده نمره خوب بگیره

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2706