2733
2734
و دستمال خونی عروس که باهاش فرداش سوپ درست میکنن اینو شوخی کردم حالم بهم خورد

گلم ی جایی جیش عروس رو با زعفرون و نبات میدن به داماد بیچاره بدون اینکه خودش خبر داشته باشه و معتقد هستن 

اگه این کار انجام بشه داماد مطیع و حرف گوش کن و زن دوست میشه

جهل#  

خرافات#  

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤰🤲📿❤️💍m🫂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گلم ی جایی جیش عروس رو با زعفرون و نبات میدن به داماد بیچاره بدون اینکه خودش خبر داشته باشه و معتقد ...

طرف گلوش عفونت نمیکنه احیانا عوووق

تایپک هامو بخونید به راهنمایی هاتون نیاز دارم دعاتون میکنم،، تازه وارد نیستم کاربری قبلیم با شماره خودم نبود گفتم نی نی یار تعلیق کرد
گلم ی جایی جیش عروس رو با زعفرون و نبات میدن به داماد بیچاره بدون اینکه خودش خبر داشته باشه و معتقد ...

مگه داماد حس چشایی نداره؟ تشخیص نمیده چیه؟ 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 

داماد بیچاره تاحالا نخورده که بفهمه چیه 

فوقش میگه یه مزه ای میداد 😂😭

براور سرود زندگی🌻🤍.                                                    خدا بهمون لیاقت بده محب واقعی حضرت فاطمه باشیم 🖤                 
2740
داماد بیچاره تاحالا نخورده که بفهمه چیه  فوقش میگه یه مزه ای میداد 😂😭

بالاخره با بقیه نوشیدنی ها فرق میکنه خب 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 

گلم تو زعفرونی که خودش بو داره و نباتی که خیلی شیرینش میکنه 

اگه یه چند قطره از ادر... ریخته شده باشه خب نمیشه تشخیص داد

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤰🤲📿❤️💍m🫂
گلم تو تو زعفرونی که خودش بو داره و نباتی که خیلی شیرینش میکنه  اگه یه چند قطره از ادر... ریخت ...

آها مرسی