2752
2734
سلام دوستای خوبم
من سه روزه شروع کردم به پوشک گیری تو این سه روز همش تو خونه بودیم خدا رو شکر خیلی خوب همکاری کرده و امروز همش خودش گفت که جیش داره
مشکلم اینه که دیگه بهش اطمینان کنم و بیرون از خونه هم بازش بذارم اخه فردا کلاس داره نمیدونم باز بذارمش یا پوشکش کنم؟
شما بعد از پوشک گیری پوشک دیگه کردین؟
دچار دوگانگی نمیشه؟؟؟؟؟
عزیزم من بیرون دیگه پوشک نکردم مرتب گوشه کنار نگهش می داشتم جیش کنه
منتها شبها پوشک می کردم
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
2731
سلام من هم 35 روزه از پوشک گرفتمش و به مرور یاد گرفت البته گاهی از روی تنبلی خودشو خیس میکنه البته خیلی کم و برای بیرون من اصلا پوشکش نکردم ولی همین امروز چون خواستم ببرمش بیرون و زیاد بیرون بودیم مجبورا پوشکش کردم ولی اوردمش خونه بعد از سه ساعت خشک بود و بردمش دستشویی جیش کرد ولی دیگه تو ی پوشکش جیش نمیکنه.
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجَّّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ. خدایا رحمت فرست بر علی بن موسی الرضا امام با تقوا و پاک و حجت تو بر هر که روی زمین است و هر که زیر خاک، رحمت بسیار و تمام با برکت و پیوسته و پیاپی و دنبال هم چنان بهترین رحمتی که بر یکی از اولیائت فرستادی
باید خیلی مواظبش باشی مدام بهش تذکر بدی اگه میبریش کلاس ازاین شورتهای که مخصوص این موقعه است پاش کن ولی تا جایی که امکان داره پوشکش نکن
بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
من هم 3 روزه شروع کردم . تا وقتی بهش نگم جیش داری خودش نمیگه اما هر بار میبرمش دستشویی انجام میده . با این حال چون خیلی به نجس شدن خونه حساسم بازم پوشکش میکنم و هر بار که میبرمش دستشویی باز میکنم. اما دفعات دستشویی کردنش زیاده هر نیم ساعت یکبار داره .واسه شما هم اینطوریه؟
یارب نظر تو برنگردد.
من هم مرتب بهش یاد اوری میکنم و هر نیم ساعت میبرمش البته الان تایمش بیشتر شده یعنی کنترلش بیشتر شده
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجَّّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ. خدایا رحمت فرست بر علی بن موسی الرضا امام با تقوا و پاک و حجت تو بر هر که روی زمین است و هر که زیر خاک، رحمت بسیار و تمام با برکت و پیوسته و پیاپی و دنبال هم چنان بهترین رحمتی که بر یکی از اولیائت فرستادی
بنظرتون از چه سنی خوبه بچه رو از جیش بگیریم اخه منم پسرم 1 سالو 7 ماهشه میتونم از الان شروع کنم یا زوده؟

[smiley]l/l_20.gif[/smiley] وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه،خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه [smiley]l/l_20.gif[/smiley]
2706