2737
2739

خانوما من لیزر موهای زائد می رم 

بعد دیدین دونه دونه های سیاه که واسه موه هستن و زیر پوستن؟

من درسته لیزر خیلی خوب روم جواب داده ولی خب اون دونه دونه ها نرفتن هنوز 

البته من دو جلسه تا حالا رفتم ولی خب اونا هستن و حتی کم هم نشدن 

واسه شما از بین رفتن؟ بعد چند جلسه؟ کلا راهش چیه از بین برن؟😔🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

موهات خیلی ضخیم بودن؟ 

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

دو جلسه زوده واسه جوابدهی

اگه منظورت پوست مرغیه که نمیره ها

ولی اگه اون دونه های سیاهه که مو توشه اونا میره

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
اره خیلی پر مو بودم 

خب پس نگران نباش احتمالا جلساتت بیشتر بشه اما اونا به مرور میره 

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2706