2752
2739
عنوان

دوستان...کسی بوده که درحین زندگی با همسرش مهرش را گرفته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 47 پست
میگه مهریه زن حق قانونیش هست و تا ابد گردن مردهست....الان که میتونم بیا مهریه ات را بدم

خیلیخوبه بگیر اگه بخواد ولت کنه می‌کنه ب قول خودت شرایطش داره بده بهت پس ب دلت بد نده بگیرش 

خدایا شکرت
همسرم بهم میگه بیا مهریه ات را بدم.....گفتم چه تضمینی داری بعدش منو ول نکنی؟................گفت من ب ...

مهریه حق زنه گرفتنش ربطی ب طلاق نداره بله دیدم طرف دادوتازمان مرگ زندگی کردن

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خودم و بیشتر خانم های خانواده و اقوامم

مهریه خانم های خانواده و فامیل اغلب ملک هست که موقع عقد سندش به نام زده میشه و اختیارش با خانم هست

من خونه ای که مهرم هست رو اجاره دادم و اجاره بهاش رو خودم میگرم. 

میگه مهریه زن حق قانونیش هست و تا ابد گردن مردهست....الان که میتونم بیا مهریه ات را بدم

حالا چقده مهریه ت؟؟

اگه اصرار داره بگیر و یه جایی سرمایه گذاری کن یا ملکی چیزی بخر فردا روز پشتوانه داشته باشی

بعدش هیج مشکلی پیش نیامد؟.................مامان از اینکار راضیه؟

بله راضیه اخه بابام عقیده اش اینه مهرو باید داد کلا همشون خانواده ام فامیلام همه همین جورن

وبله خوشو خرم درکنار هم زندگی میکنند😊😇

من همسرم مهریه ام را نداده ۱۰۰۰ تا هست

ولی خونه را بنامم زده

و اینکه هرچی پس انداز میکنیم سکه تمام میخرم حدود ۱۵تایی خریده

میگم یک روزی با این سکه ها خونه را عوض میکنم

میکه اونا برای خودت و دخترمون بزار