2733
2734

یه تیکه قشنگ رگش آبی شده انگار زده بیرون🥺از چیه؟ عکس نمیاد😐

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید رگ به رگ شده اگر درد داره 

8سالشه. خطر نداره؟ 

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2728
واریس گرفته ینی 😐😐😐😐

نمیدونم والا. فقط رگش زده بیرون میگه نمیتونم راه برم

روغن زیتون بزن ماساژ بده اروم بعدم ببند اگه رگ به رگ باشه خوب میشه

خطر نداره عزیز. دکتر نبرم یعنی؟ 

2740

عزیزم انشاالله حال دخترتون خوب شده باشه. 

ببخشید من تاپیک چسبندگیتونو داشتم میخوندم چطوری باردار شدین؟ عمل کردین؟ منم چسبندگی دارم دوست دارم باردار شم بدون عمل⁦☹️⁩

۲ نفر از این کاربری استفاده میکنن
عزیزم انشاالله حال دخترتون خوب شده باشه.  ببخشید من تاپیک چسبندگیتونو داشتم میخوندم چطوری بارد ...

سلام گلم.. ممنونم

اره عزیز من باردارم الان.ولی هنوز سونو نرفتم واسه چسبندگی. کار خاصی هم نکردم، بعد 7سال باردار شدم. توکل کردم به خدا. خیلی استرس دارم خیلی زیاد. ریسک بزرگیه واسه من.شما چسبندگی چی دارید؟ از کجا فهمیدید؟ 

سلام گلم.. ممنونم اره عزیز من باردارم الان.ولی هنوز سونو نرفتم واسه چسبندگی. کار خاصی هم نکردم، بعد ...

انشاالله ب حق حضرت زهرا بارداری و زایمان خوبی رو پشت سر بذاری عزیزم. خدا خیلی بزرگه نگران نباش.

من رفتم عکس رنگی گفت سمت چپ رحم ت چسبندگی داری برو هیسترو کن اما دیگه از عمل خسته م. چون لاپاراسکوپی کیست انجام دادم و بخاطر همین چسبندگی گرفتم ب گمانم.

۲ نفر از این کاربری استفاده میکنن
انشاالله ب حق حضرت زهرا بارداری و زایمان خوبی رو پشت سر بذاری عزیزم. خدا خیلی بزرگه نگران نباش. من ...

ممنونم از دعای قشنگت🌹🌹❤️بله همین عملا احتمال چسبندگی رو بالا میبرن متاسفانه.. من سقط مکرر داشتم بخاطر اون شد. شما هم ان شاءلله به زودی زود به مراد دلتون برسید 🙏🏻

2706