2733
2734

سلام وقتتون بخیر

پسر من ۲۹ هفته بدنیا اومده الان ۷ ماهشو تموم کرده ولی فعلا چیزی دستش نمیگیره 

زیرنظر فوق تخصص مغز و اعصابم هست میگه مشکلی نداره ولی من بازم نگرانم

لطفا از شرایط بچه تون بگین اینکه تو کاراشون چقد تاخیر داشتن؟؟؟

من خواهرام نارس بودند ولی چون شیرخشک خوردند زود وزن گرفتند و عادی بودند

اما یه چندتا بچه های فامیل دیدم نارس بودند خیلی دیرکاراشون رو انجام دادن مثل راه رفتن حرف زدن و....اما یهوووو ماشالا بزرگ ک شدن همه چیزشون اوکی شد که اصلا باورت نمیشد این همون بچس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا عزیزم؟ چن هفته بدنیا اومد؟؟

ریفلاکس خیلی شدید داره و زندگی برام نمونده پایان ۳۴هفته به دنیا اومد به دلیل پارگی کیسه آب و فشار بالای بارداری ریفلاکس خیلی بده بخدا کلافه شده بودم بچه شما چی؟ریفلاکس که نداره؟خداروشکر ریفلاکسه با دارو قطع شده ولی زبون دراز و حرف مفت بقیه امانمو بریده

ریفلاکس خیلی شدید داره و زندگی برام نمونده پایان ۳۴هفته به دنیا اومد به دلیل پارگی کیسه آب و فشار با ...

الهی عزیزم 

نگران نباش

هرچی بزرگتر بشه رفلاکسش بهتر میشه

پسر منم داره ولی شدید نیس

من ۲۹ هفته زایمان کردم 

حرف مفت چرا؟ بخاطر زود بدنیا اومدنش؟ الان خداروشکر که مشکلی نداره؟

2706