2752
2734
عنوان

کمک کنین اعتقادامو ازدستومیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 666 بازدید | 139 پست

نماز اول وقت میخونید؟

نماز شب میخونید؟

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام عزیزم گرفتاری و مشکلات برای همه هست  توی قرآن داریم لقد‌خلقنا الانسان‌ فی کبد ..ینی ما انسان رو در رنج افریدیم‌‌..پس همه به نوعی توی رنج هستن...حالا هرکس به اندازه توانی که داره و ظرفیتی که داره عکس العمل نشون میده دربرابر اون..صبر کن مطمئن باش نتیجه شو میبینی ..خدا خیلی بزرگتر و مهربون تر از چیزیه که تو ذهن ماست ایمان داشته باش که همه چی خوب میشه از ته دل خودتو به خدا بسپار نه فقط زبونی ..

ربنا و لا‌تحملنا ما لاطاقة لنابه...خدایا چیزی که طاقت تحملش رو ندارم برام مقدر نکن❤️ ما ز بالاییم و بالا میرویم ... 
ن ب خودش قسم من الان مشکل دارم اینحورشدم وگرنه خیلی معتقد بودم درستهدمدام نمارمنمیخوندم اما همهدچیم ...

سختی ها میگذره 

به لحظه ها وابسته نشو...                                                                                                                                                      خوب یا بد همشون میگذرن :)                                                                                                                                     
من چند سالی هس نمازمو میخونم  همیشها با خودم تکرار میکنم میگم هیچ وقت روابط بندگی با مشکلات ز ...

بخدا میکنم امانمیشه انقدخداروقسم میدم میگم خدایه شب بیاتوخابم باهام حرف بزن حالم خیلی بده بخدا شما فقط میخونین که حالم بده .اما حالدمن بدترازبده😭 خیلی گرفتارم خیلی دردو مشکل برام اومده 

نه هیچ کدوم

نماز هاتون رو اول وقت بخونید

نماز شب هم خیلی خوبه

زیاد استغفار کنید زیاد شکر گذاری کنید 

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
چه توسلایی؟

مثلا تو میدونی شریفه بنت حسن کیه؟ 

زیارت نامه هانی ابن عروه رو خوندی؟ 

حمزه ی سید الشهدا چطور میشناسیش؟ 

خودت تنها تا حالا چهل دفعه ختم انعام کردی؟ 

میدونی طشت گزاری چیه؟ 

https://daigo.ir/secret/2163226386
چرا فکر میکین خدا باید بخاطر نماز خوندن چیزی بهت بدی نماز  یه نوع وظیفه برای تشکر نعمت هاشه&nbs ...

نمیگم چیزی بده بخداقصدم این نیس فقط میگم خداااا فقط بیاب خابم بگو گناهت این بود یابیاباهام حرف بزن

منم مثل خودت  حالا چیکارکنم نسبت ب همه چی سنگ شدم

من شنیدم میگن صدقه به ادمای متعدد زیاد بدین حتی اگه مبلغش زیاد نیس نماز جعفر طیار 

حدیث کسا

صدقه حتما میگفت باید ادمای مختلفی باشن

یه بنده خدایی میگفت اینکارو کردم  بخش بزرگی از مشکلم حل شد

استارتر جان بخونید👇

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1616928/مشکلی-که-به-خاطر-یک-قاشق-پیش-اومد