2733
2739

بچه ها کسی شامپو بدن که بیرون حمام ماندگاری داشته باشه و خودش استفاده کزده معرفی کنه ممنون میشم همچنین بادی اسپلش که بوش بمونه

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
شامپو بدن شون رایحه ی توت فرنگی

خودتون استفاده کردین راصی هستین چون شنیدم من فقط

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام عزیزم خوبی در مورد رمانات یه سوال داشتم ..‌شما این رمان که یه دختر روستایی با یه پسر شهری فرار می کنه میره بعد ها طلاق میگیره میاد روستاشون با اون خان اونجا ازدواج می کنه قدیمی هست و به نظرم نوشته خانوم گلکار میدونین اسمش چیه 

(((((اللهم عجل لولیک الفرج )))))
سلام عزیزم خوبی در مورد رمانات یه سوال داشتم ..‌شما این رمان که یه دختر روستایی با یه پسر شهری فرار ...

نه عزیزم یادم نیست راستش