2737
2734
عنوان

ممکنه مرد بعد سال ها زندگی خیانت نکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 191 بازدید | 25 پست
مثلا یه نفر خیلی به بابات توجه کنه که هم جونتر هم خوشگلتر و جذاب‌تر از مامانت باشه ممکنه بابات دلش د ...

اکثرا با زن زشت تر از همسر خود خیانت میکنن این موضوع زیاد ربطی به زیبایی نداره مردا تو این موارد اسیر هوس و شهوت خود میشن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه همه امکان داره. نر و ماده مایلن به جنس مخالف. خودداری سخته مخصوصا واسه مردها. فکر کن یه زن خوشگ ...

اره منم دقیقا منظورم همچین شرایطی هس وگرنه میدونم خیلی مردا تا آخر عمرشون وفا دار بودن و نرفتن دنبالش و اینکه یه زن جذاب و خاص نیومده سمتشون هم بی دلیل نبوده مثلا شوهر من تو ۱۵ سال خیانتی بهم نکرده ولی نمیدونم یه زن خیلی سرتر از من بیاد خودش هی نخ بده بازم میتونه تو دار باشه یا نه

اکثرا با زن زشت تر از همسر خود خیانت میکنن این موضوع زیاد ربطی به زیبایی نداره مردا تو این موارد اسی ...

اونایی که ذاتا تنوع طلب و خیانتکاران رو نمی‌کنم مردی که سرش تو لاک خودش هس منظورم بود

2742
مثلا یه نفر خیلی به بابات توجه کنه که هم جونتر هم خوشگلتر و جذاب‌تر از مامانت باشه ممکنه بابات دلش د ...

دیگه بابام خوشگلتر از مامانم میخاد اخه ..

بابام و عموهام کلا خیلی نجیبن

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
اره منم دقیقا منظورم همچین شرایطی هس وگرنه میدونم خیلی مردا تا آخر عمرشون وفا دار بودن و نرفتن دنبال ...

دقیقا عزیزم. شوهر من به سر به زیری و چشم پاکی و تعهد، زبونزد فامیل خودش و خودمه. من رو هم خیلی دوست داره. یه روز با خودم گفتم زن دور و برش نبوده که خوب مونده. خدا شاهده با یه تماس تلفنی امتحانش کردم، وا داد. همون دفعه اول! آنقدر هم ذوق زده شده بود که نگو. فکر میکرد خیلی شاخه و واقعا یه زنی بهش پا داده. روزها تو خونه. خیلی شاد و شنگول بود. همش به گوشیش نگاه میکرد. بعد به مدت بهش گفتم. کلا پنچر شد. مردها همینن. هیچوقت ندیدم شرایط مهیا باشه و مرد رد کنه. یه مرد رد کرد که شد یوسف پیامبر و آوازه اش توی دنیا پیچید. چون این اتفاق نادره وگرنه که میگفتن یوسف هم کار خاصی نکرده  

2740
همبن دیگه. از مامانت خوشگلتر گیر نیاورده.

😅😅😅

نه واقعا میگم بابام و عموهام خیلی نجیب سر براهن و بسیار زن دوست 

اخه فک کنم ژنتیکی هم هست یه چیزایی 

بابا بزرگم خیلی خوب و زبانزد بود از انسانیت

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!