2733
2739

۹ ماه پیش که قبولش کردم تایپیک گذاشتم و فک میکردم خوشحال ترین دختر دنیام این ۷ ماه که باهاش بودم اوایل کم دعوا میکردیم ولی اواخرش دعواهامون زیاد شده بود بعضی وقتا سر چیزای الکی حساس میشدم و باهاش دعوا میکردم ولی اکثرا دعواهامون این بود که میدونستم دوسم نداره نه اولویتش بودم نه کارام براش مهم بود و انگار نیازی بهم نداشت و حس میکردم با اون اعتماد بنفسی برام نمونده وقتی تو این دوره نامزدی که بقبه نامزدا عشقشونو میزارن تو سرشون اون منو زیاد نمیخاست و بخدا بیشتر توجهاتی که  کرد رو خودم ازش میخاستم و چیز زیادی هم نبودن رفتیم سفر دلش نمیخاس کنارم باشه زنگ میزد انگار از رو اجبار بود و اندازه من شوق نداشت البته دلش میخاستد هر شب صدامو بشنوه و رفتارای خیلی خوبیم داشت ولی در کل دوسم نداشت و من اواخر رابطمون بشدت حالم بد شده بود ووابستش ولی اون روزای اخر منو با پستی ول کرد من دیگ نمیخاستم جداشیم میخاستم بریم پیش مشاور ولی بهم ثابت کرد دوستم نداره و بخاطر آزادی هاش و رفیقاش و...منو ول کرد همش میخاس عشقشو ثابت کنه ولی دقیقا زمانی که نیاز بود ثابت کنه خودش و مادرش تحقیرم کردن و مثل ی دستما ل از زندگی خودشون بیرونم کردن .من و نامزدم هردومون تو رابطمون تقصیر داشتیم و خودمون باید درستش میکردیم ولی مادرش اخرش کار خودشو کرد و منو تحقیر کرد من بعد این جدایی فهمیدم خدا بهم رحم کرده چون مادرش رفت ابروی منو پیش همه برد و نامزدم پشت سرم خیلی دروغ گفته بودن با مادرش و حتی نامزدم تو رابطمون دروغ هم میگفت روز اخر خیلی تحقیر شدم واقعا حقم نبود اگه نامزدم واقعا دوسم داشت اینقد باهاش دعوا نمیکردم درسته باهم مشکل داشتیم و تو رابطه منم خییلی مقصر  بودم ولی بنظرتون حقم این بود که مادرش و اون منو اینجوری خراب کننن و نامزدم اینجوری با تحقیر ولم کنه؟؟؟؟؟😔😔😔

وزن فعلی ۵۹.۳۰۰/هدف اول ۵۵/هدف دوم ۵۰/هدف نهایی۴۷😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بیا بغلم خودم دچار شدم ب یکی 

من خیلی چیزا راجب تو می دونم: ۱-یک انسانی👩🏻‍🦰 ۲-داری اینو می خونی 👩🏻 ۳-الان بیداری🙂 ۴-وقتی زبونتو میاری بیرون نمی تونی بگی «ژ» 😋 ۵-الان امتحان کردی 😅 ۷-الان خندیدی😂 ۸-اصلا متوجه نشدی که شماره «۶»رو جا انداختم 🖍 9-رفتی چک کردی ✏️ ۱٠-دوباره خندیدی😅 ۱۱-نفهمیدی یه شماره رو دوبار نوشتم ✌🏻 ۱۲-رفتی چک کردی و پیداش نکردی 🤦🏻‍♀️ ۱۳-دوباره خندیدی😅 ️ ميگم مر30 به زبون رو30 بهش بر30 با كمپر30 آخه نف30 نگي به ک30 منو ميبو30 ؟ اگه نبو30 خيلي لو30 اگه ببو30 خيلي ملو30 حالا ميبو30؟ 😂😂😂😂️ 
2740
سلام خداروشکر کن بایه بچه برنگشتی برو زندگیتو بساز فراموش کن همه رو خداهست دید تقاص بدی پس میدند

عقلم میگه واقعا مرد زندکی نبود ولی دلتنگی و نفرت گاهی اذیتم میکنه دعا کن دلم ارو شه

وزن فعلی ۵۹.۳۰۰/هدف اول ۵۵/هدف دوم ۵۰/هدف نهایی۴۷😍

ببین منو شوهرم ده هزار بار باهم دعوا کردیم اخرین دعوامون یکماه پیش بود 

ومن گفتم طلاق 

مادرش خیلی تشویق و تحریک به جدایی کرد به پسرش گفت طلاقش بده این چی بود اوردی تو خانوادمون 

شوهرم و مادرش خیلی تحقیرم کردن 

ولی اخر سر شوهرم جلو مادرش ازم معذرت خواست و نذاشت جدا بشیم 

و مادر اشغال و بی صفتش ضایع شد و ماالان سر زندگیمونیم