2733
2734
عنوان

فیلم ابلق

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 49 پست

میدونی الانکه فکر میکنم اخرش عین واقعیت زندگی ها تموم شد سرکوفت کردن بخاطر آبرو 

خدایا شکرت 🙏🏻🌿 عاشق نی نی سایتم بیشتر وقتمو توی نی نی سایت میگذرونم چون علاقمندم به اینجا به شما به نظرتون و ایده هاتون ❤💫 تا جایی که بتونم توی تایپکا نظرایی میدم که بدردبخور باشه 🌹�😊 درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم 🙂🙏🏻اقایون به هیچ وج درخواست دوستی ندید درخواست بدید براتون تایپک گزارش میزنم 😒متاهل👫🏻💍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فقط محو زیبایی النتز شاکر دوست تو این فیلم شدم خیلی خوشگل شدخ بود

منم حیف ماهواره با کیفیت نشون نمیده 

لعنتی تو فیلم شبی که ماه کامل شد هم خوشگل بود

نَدین ،حالا این همه دادین چی شد؟؟؟؟ دستو میگم😎😐
2742
اخرش خیلیییی باز بودم

نه کجا همه چی معلوم شد دیگه 

الناز شاکر دوست با هوتن رفتن از اونجا (کفتر ها رو هم فروختن)

موش ها موندن 

جلال هم ک مثل قبل به زندگی ادامه داد انگار ن انگار چیزی شده

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
2738

درسته واقعیت جامعه هستش ولی نباید همچین فیلم های ساخته بشه که بیشتر عادی بشه زنا فکرکنن همیشه باید بخاطر ابرو چندتا مرد حیوون صفت ساکت بود باید آخرش جوری تموم میشد که جلال به سزای کارش برسه

چیش باز بود خواستن برن از اون محله که جور نشد و موندگار شدن دیگه

میتونستن بهتر جمعش کنن

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
واقعی تموم شد دیگه،خیلی پیش میاد از این اتفاقا ک حتی ب شوهرشم نمیگه یا خانوادش 

فیلمش عین زندگی من بود با این تفاوت که من از بردار شوهرم دور شدم و به شوهرم نگفتم 😔 قطع ارتباط کردم‌با برادر شوهرم عوضی بهم چشم داره 

خدایا شکرت 🙏🏻🌿 عاشق نی نی سایتم بیشتر وقتمو توی نی نی سایت میگذرونم چون علاقمندم به اینجا به شما به نظرتون و ایده هاتون ❤💫 تا جایی که بتونم توی تایپکا نظرایی میدم که بدردبخور باشه 🌹�😊 درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم 🙂🙏🏻اقایون به هیچ وج درخواست دوستی ندید درخواست بدید براتون تایپک گزارش میزنم 😒متاهل👫🏻💍
2706