2752
2734
عنوان

بچه های شما هم اینجورین؟ شما چیکار میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 54 پست
ان شا..،دقیقا همینه،میدونم الان تحت فشاری،اما فردا جای من باشون بازی کن 

به خدا ۳ روز دیگه میخوام برم دبی پیش بابای بچه هام از الان دارم به این فکر میکنم تو فرودگاه دست تنها چجور پسرمو کنترل کنم گریم میگیره😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به خدا ۳ روز دیگه میخوام برم دبی پیش بابای بچه هام از الان دارم به این فکر میکنم تو فرودگاه دست تنها ...

قربونت غصه نخور منو ببر بچه تو چنان میبندم ک نتونه تکون بخوره🤣🤣🤣

کارزار ابطال مدارک هویتی جعلی اتباعhttps://www.karzar.net/61859
2731
واااای دست رو دلم نذار  حالا بچه دومم کوچکه اما دخترم ۴ و نیم سالشه همه جی رو میاره وسط خونه&n ...

دقیقا اونان که ما رو داغون می‌کننا بعد خودمونم وقتی خوابن از عذاب وجدان می‌میریم این قسمتش از همه بدتره🥲

دقیقا اونان که ما رو داغون می‌کننا بعد خودمونم وقتی خوابن از عذاب وجدان می‌میریم این قسمتش از همه بد ...

اون حس خیلی بده 

یکی دو روزه هی ب خودم میگم ول کن دیگه دعوا نکن سعی میکنم خودمو آروم بکنم اما نمیشه

امسال میکوبم 
حقیقت من تا بچه هام هفت هشت ساله شدن جایی نمیرفتم تنهایی،نمیشد  

منم تا حالا دست تنها باهاشون جایی نرفتم هر جا رفتم شوهرم بوده، اولین باره میخوام باهاشون تنها سفر کنم

مطمئنم تو فرودگاه دبی به این بزرگی و تو اون شلوغی باید مثل اسب دنبالش بدوئم😭

خخخخخ 🤣🤣🤣 وسط حرص خوردنم یکم خندیدما

بخند بابا سخت نگیر بذار بریزن و بازی کنن تا شب بعد جمع کن ولی بهشون بگو تو اتاق خوبه ک بچه قانون پذیر بشه

کارزار ابطال مدارک هویتی جعلی اتباعhttps://www.karzar.net/61859
اون حس خیلی بده  یکی دو روزه هی ب خودم میگم ول کن دیگه دعوا نکن سعی میکنم خودمو آروم بکنم اما ...

دقیقا منم هر شب به خودم قول میدم ولی مگه میشه خب

من خیلی عصبی شدم اصلا نمیتونم به خودم مسلط باشم