2737
2734

بیاین.خیلی امشب ناراحت شدم از دست خواهرم.من متاهلم دوتاهم بچه دارم

مجرده خواهرم ولی خیلییی زبون درازی میکنه.مامانم همیشه میگفت باهامون بد حرف میزنه اگر چیزی خلاف میلش بگیم میپره بهمون.مامانم خیلی ازدستش گریه میکنه وناراحته.حالا امشب رفته بودیم بیرون.

از اولش اینقدر غر میزد مامان آب برای من نیوردی عین بچه های دوساله ونمیدونین چقدر غر میزد.بعدم شروع کرد بگه مامان چرا برام سوییشرت نیوردی الان داره سردم میشه ومرتب غر میزد.دوباره میگفت ماماااان گشنمه چرا برام خوراکی نیوردی.خلاصه منم گفتم اجی جون عزیزم نی نی که نیستی خودت میدونی تشنه ات میشه یه بطری آب واسه خودت بیار فکر میکنی شب سردت میشه سوییشرتت رو بیار همیشه که لقمه رو نمیگیرن بکنن دهنت که.چرا اینقدر غر میزنی.برگشته میگه مامان لیاقت نداره حیف من که بچه ایناااام.اصلا تو چیکاره ای؟ به تو ربطی داره فضولی میکنی،دهنتو ببند بوی عطرش همه جارو برداشت...تموم شد؟ تموم شد؟ 

ادامه نده من حتی از باباهم پول نمیگیرم حالا زورشون میاد یه ذره برام آب بیارن..گفتم من چی گفتم اصلا حرف منو فهمیدی.گفتم خواهرمن انتقاد پذیر باش اخه دلیلی نداره هرکس بهت یه چیزی گفت سریع یه جواب گنده بهش بدی یه بار بگو باشه‌اصلا نمیشه باتو حرف زد...باشه منم دیگه چیزی نمیگم‌...

حدودا ۲۰ روز پیش هم خواهرمو برداشتیم بردیم شمال اونجاهم همینجور بود مدام باید برای دوتا بچه هام آب میوردم بطری خانم وآب وگوشی وهندزفری رو میذاشتم تو

کیفم.یکبارم گفتم اجی جون عزیزم یه کیف کوچیک‌بیار وسایلتو بذار توش من همینجوری کیفم سنگین هست خسته میشم.باد میکرد میگفت تو داری منت میذاری.

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

هی به مامانم میگم باید درکش کنیم برای سنش اینجوریه

ولی واقعا نباید به اینا انتقاد کرد؟

واقعا برای سنشون هس؟

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

23 سالشه سن خاصی نیست که

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2728
ببخشید ولی رو دادید پررو شده دیگه. طبیعیه

من خیلی بهم برخورد معمولا یک روز درمیون از صبح میاد خونم

اینقدر براش میپزم میشورم میبرمش بیرون.حق نداشت بامن اینجوری حرف بزنه ینی چی که میگه دهنت مشک وعنبر اومد؟

من خیلی بهم برخورد معمولا یک روز درمیون از صبح میاد خونم اینقدر براش میپزم میشورم میبرمش بیرون.حق ن ...

حق دارید. ولی من واقعیت رو گفتم. چون تابحال در برابر رفتارهاش اعتراضی نکردید. 

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
2738
نوجوون نیست که رفتارش بده

درست میگید

بابام چند روز پیش بهش گفته بیا یکم کمک من میوه هارو ببر تو خونه‌..بعد خیلیی دیر اومده کمک بابامم همشو اورده تو خونه.بعد بهش گفته خسته نشی یوقت 

برگشته بهش گفته با کی بودی یکبار دیگه تکرار کن

مامانم میگفت اینقدر بهش گفتم حق نداری به بابات بی احترامی کنی میذاره میره از خونه بیرون وفوشمون میده

:////// عجبا من ۱۶ سالمه اینجوری کنم باید شب تو کارتن بخوابم.

😅😅😅افرین همیشه دختر خوبی باش

درست میگید بابام چند روز پیش بهش گفته بیا یکم کمک من میوه هارو ببر تو خونه‌..بعد خیلیی دیر اومده کم ...

بنظرم یکبار باید پدر و مادرتون بزنن تو پر خواهرتون تا کوتاه بیاد وقتی نازشو میکشن تو اینجوری موارد همین میشه

صبر به ابطال فرج نیست.

منم بیست و سه سالمه 

زیاد بهش گیر ندین، میخواد تنها باشه بذارید تنها باشه 

اگه استقلال میخواد بذارین کار کنه 

نمیدونم بگم کدومتون تقصیر دارید ولی خیلی براتون عزیزه انگار 

منم هیچی از خانوادم نخواستم هیچوقت برا همین سختم میشه میگم مگه خانوادم مثل همه بودن برای من که من مث همه باشم؟ نمیخوام دخالت کنن تو هیچیم 

درد و دل میکنم همش بهم میگن تو حق نداری بگی و چقدر پر توقعی منم گفتم دیگه آپشن اضافی نمیدم هنوز خونه پدر مادرمم هیچی نمیگم کمک میکنم، کاری دارن انجام میدم حرف بهم میزنن هیچی نمیگم ولی همیشه که همینجا نیستم منم یه روز میرم و اونا دیگه دختر ندارن ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌چیکار کنم وقتی همش منو مقصر میدونن حاضر نیستن ببینن درد من چیه منم میذارم برا روزی که زورم برسه