2733
2739
عنوان

کودکی با نشانه های اوتیسم

| مشاهده متن کامل بحث + 2413879 بازدید | 51182 پست
{\rtf1\ansi\ansicpg1252
{\font\f0\ctor0

\f0\fs24 \cf2 \cb3 \outl\strokewidth166 \strokec4
\cell \lastrow\row}

ترجمه اش می کنم ...

تو یه بچه عالی هستی مثل همه بچه ها و احساس داری.

علامت فلش از بالا به پایین ..... عصبانیت -> خوشحالی

عکس پسر پایین که خوشحاله....... اگه تو خوشحال باشی= خیلی بهتره ......خودت پاشو به گلت خوشحالی رو نشون بده مثل اون نقاشیه که لباس قرمز پوشیده این کارو بکن .

عکس آخری که عصبانیه گریه میکنه ....= چجوری میشه ..... خودت به گلت قیافه عصبانی یاگریه نشون بده .

در کل میگه خوشحال باشی بهتر از اینه ناراحت باشی یا گریه کنی .

به جای این عکس پسر عکس گلت مثل این پیدا کن بذار اینجوری بهتر متوجه میشه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی عالییییییییییییییییییییییی بود مارال ......بعد از عید همه رو برینت بگیرم .........وای چه جالبن و..........

ما هم اماده شدیم ............داریم راه می افتیم طرف قزوین .............انشالله سال خوبی داشته بشین ..................
2731
سلام

عید شما مبارک .......دم شما سه چارک

حالتون خوبه ......

حال من خیلی خوبه ....همسری برام گوشیخرید وجلو قوم شوهر بهم کادو داد .........هه کلا از طیف در اومده ........

الان از خونه مادر شوشو کانکت ام ..............

انشالله همیشه شاد باشین ....................
2740
سلام دوستان

امیدوارم سال خوب و خوشی داشته باشید. آرزوی سلامتی برای خودتون و بچه های گلتون و خانوادتون

انشالله تو سال جدید تمام ارزوهاتون برآورده بشه و سالی پر از موفقیت باشه براتون

سال نو مبارک

اول از همه براتون و بچه های گلتون آرزوی سلامتی دارم چون سلامتی باشه بقیه مشکلات هم حل می شه.
لحظه ای که آماده دست کشیدن از تلاشتان هستید، معمولا دقیقا همان لحظه ایست که قرار است معجزه ای رخ دهد. هیچگاه تسلیم نشوید......
2706