2737
2739
عنوان

کودکی با نشانه های اوتیسم

| مشاهده متن کامل بحث + 2421093 بازدید | 51229 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا هرچی درمورداین مشکل میخونم انگار بچهای قدیمی این مشکلاتو نداشتن یا داشتن نمینوشتن.. پسرم من پوش ...

دختر منم پسرفت داره هربار خوب حرف میزنه امیدوار میشم ولی دوباره حرف زدنش محدود میشه همیشه همینطور بوده منو میکشه با این پیشرفت و پسرفت

در شب هجران مرا پروانه ی وصلی فرست .. ورنه از دردت جهانی را بسوزانم چو شمع 
چرا هرچی درمورداین مشکل میخونم انگار بچهای قدیمی این مشکلاتو نداشتن یا داشتن نمینوشتن.. پسرم من پوش ...

دو سه روز لختش کن لگن هم همونجا باشه تا یادش بیاد

مامانا شما از کی متوجه فرق فرزندتون شدید؟میخوام احساس خودتونو بدونم .کسی بوده قبل از تشخیص خودش تشخی ...

من از بارداری حس میکردم مشکلی هست بعد که اخرای بارداری گفتن رشدش عقبه و تو سونو گفتن نیست بدنیا اومد واسه شیر خوردن به زور بیدارش میکردم و کم گریه میکرد یک سالگی بای بای نکرد فقط یکی دوبار . ولی چون از نه ماهگی هدفمند ما و با میگفت گفتم چیزی نیست دیر راه رفت .کلا همش میدونستم مشکلی هست ولی خودمو گول میزدم تا هجده ماهگی که یه دکتر بی وجدان به بدترین لحن گفت دخترتون کندذهنه هیچوقت عادی نمیشه هر چی از دهنش درمیومد گفت از درمونگاه اومدم بیرون میدویدم جیغ میزدم خیلی بد گفت شاید اگه بهتر گفته بود من این افسردگی لعنتیو نداشتم فرداش دکتر مغز اعصاب گفت باکیش نیست و سالمه گفتم مطمئنی گفت بعله. وهمچنان که یه دکتر میگه مشکل داره و یه دکتر میگه نداره .یکی میگه اوتیسمه یکی میگه تاخیره 

2740
مامانا شما از کی متوجه فرق فرزندتون شدید؟میخوام احساس خودتونو بدونم .کسی بوده قبل از تشخیص خودش تشخی ...

ما بچه دوروبرمون خیلی خیلی زیاد داریم تفاوت دخترم کاملا محسوس بود ...الانم حیلی قشنگ واضحه . بچه های دیگه سوال جواب دارن اره نه میگن . ولی دختر من نمیگه مفهوم برا من یا برا تو رو نمیدونه و خیلی چیزای دیگه .....

دخترتون الان چند وقتشه؟نمیدونم بچه های ما چرا اینطوری شدن

۲ سال و دوماهه هست . امروز تولدخواهر زاده م بود ۴۰ روز از دخترم کوچیکه ...دخترم همین که رسید ترسید از همه دقیقا ده دیقه جیغ داد بود تو اشپزخونه حبس شدم ... بعد اینکه اروم شد هرجا زفت منم برد . خیلی حالم بده بچه هاااا خیلی ......😔😔😔😔😔

2706