2733
2734
عنوان

کودکی با نشانه های اوتیسم

| مشاهده متن کامل بحث + 2414318 بازدید | 51183 پست

اما جدایی ازینا ادم میره دکتر مغزواعصاب اونجا انقد فرشته های متفاوت رومیبینه که واقعا ناراحت میشه و خداروشکر میکنه ک بچش مشکل زیادی نداره.....

امروز یه بچه رو اورده بودن که ۶ماهش بود اما من فکر کردم ۲ماهشه😞😒طفلی....

واقعا قد وقوارش ب ۲ماه میخورد مادرش میگفت رشد نکرده هم ازلحاظ مغزی وهم جسمی گفت ۳کیلو و۹۰۰هس...

واقعا ازخدامیخام فقط صبرو شکیبایی ب همه پدرومادرا بده

اما جدایی ازینا ادم میره دکتر مغزواعصاب اونجا انقد فرشته های متفاوت رومیبینه که واقعا ناراحت میشه و ...

آخی عزیزم خدا بهشون صبر بده منم میرفتم گفتار درمانی این کلیسا زیاد بودن متاسفانه 

راستی عزیزم خوشحال شدم دخترت خوب شده 

ان شاالله تا دو سالگی مثل بلبل برات حرف میزنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخی عزیزم خدا بهشون صبر بده منم میرفتم گفتار درمانی این کلیسا زیاد بودن متاسفانه  راستی عزیزم ...

ناناجون ممنون....

ولی من حس میکنم دخترم کار زیاد داره درسته نسبت ب قبل که واقعا سکوت مطلق بود پیشرفت کرده....

دکتر گفت فک نکن میگم پیشرفت کرده ب حال خودش رها کنی...

دختر من هرکاری رویکی دوهفته انجام میده وترک میکنه بهش خیلی دقت کردم اول دست زدن بعد اشاره کردن حالا هم بای بای کردن حس میکنم دارن کمرنگ میشن عوض اینکه روز بروز پیشرفت بشه اما دکتر گفت فقط تمیرین وتمرین وتکرار وتکرار.....

البته بخاطر اسهال واستفراغش شایدم کم کاری کردم.

مثلا حتی بابا وماما روهم تا یه ماه پیش زیاد میگفت هر لحظه اما الان گاهی میگه...

درسته اینادربرابر اون سکوت خیلی هم زیادن اما نباید ب حال خودش رها کنم....

ممنون ازت

2731
2740

سلام دوستان عزیزم🌸

کمند عزیز خیلی خوشحال شدم برای گل دخترت عزیزم 

بچه هایی که در روند درمان پیشرفتشون برای دکتر راضایت بخشه درمانشون خیلی خوب پیش میره 

الهی همیشه خوش خبر باشی❤️❤️❤️❤️❤️

[QUOTE=90757515]https://www.moshaverehoosh.com/articledetail/50 دوستان این تست ارزیابی اوتیسمه برید توش دوست داشتین ...[/QUOTE

شرمنده نانا جان ،ولی من اینجور تست ها رو قبول ندارم .چون برا پسر من همیشه نتیجش میشه که مشکلی نداره ..درحالی بالاخره مشکلی هست .

2706