2733
2734
عنوان

لطفا به من راه و چاه نشون میدید پیش شوهرم کم نیارم

| مشاهده متن کامل بحث + 66 بازدید | 68 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من نمیفهمم چه اصراریه که قهرتونو طولانی کنید با قهر و محل نذاشتن به هم و جدا خوابیدن چیزی حل میشه. قدرتو میدونه؟ ارزشت پیشش میره بالا؟ نه والا فقط روتون بیشتر به هم باز میشه...حرمتها بیشتر شکسته میشه. نسبت به هم بی تفاوت تر میشید مگه زندگی مشترک میدون جنگه که نمیخوای جلوی شوهرت کم بیاری؟ بابا شوهرته....همدم و مونسته....غریبه که نیست که بخوای جلوش کم نیاری. من واقعا نمیفهمم خانومهایی رو که اینطوری فکر میکنن....بهش زیاد محبت نکنیم پرو میشه....بابا آدم به محبت و عشق زنده اس ...انقدر محبت و دوست داشتنتونو واسه روز مبادا نگه ندارین....
من اینجوری نیستم باور کن ولی تو این دعواهای اخیر چون فوری کوتاه اومدم فکر میکنه که مجبورم اینو نمیفهمه که دوسش دارم ای اخری گفت ناراحتی گمشو برو بزتر راحت باشم تو هیچ گهی نخوردی تو زندگیم پشیمونم و از این حرفا
اهههه چقدر ما زنا بده اخلاقمون بخدا،تا قهر میشیم هی زجر باید بکشیم که حالا میاد طرفمون،نمیاد...اونام که عین سیب زمینی اند.به خودت تلقین کن که اصلاً برات مهم میست،یه مدت اصلاً نبینش، انگار مجردی،مسافرتم برو چرا نری؟؟؟ با اون قهری بعد اون خوش بگذرونه تو خوشیتو از خودت بگیری؟؟؟ مطمئن باش نری ککشم نمیگزه پس برو هم خوش بگذرون هم به اون محل نزار بسوزه فکر کنه از چشمش افتادی
آریانا عشق مامان، رولت مامان، نفس مامان❤️ اجرای شیک ترین تم های تولد.اینستاگرام:saniaccessories تاپیک اخبار نی نی سایت http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1493003&postID=60419969
الانم برو مسافرت....و خوش بگذرون...اونم یخش باز میشه و. با هم آشتی میکنید....انقدرم تاپیکهای خیانت و نخون روت بدجور تاثیر میذاره و الکی فقط چکش میکنی و حرص میخوری و گیر میدی
سها جون محبت کردن زیادی اتفاقا طرفو پررو میکنه هرچیزی حدی داره وباید به جا باشه وقتی زیادی میری برای اشتی پیش قدم میشه نتیجه اینه که این اقا برگشته گفته این بار پیش قدم شی میزنم تو دهنت .....هرکسی باید تو محبت وپیش قدم شدن یه حد وحدودی قایل شه وزیاده روی در هیچ چیز خوب نیست محبت باید با سیاست باشه تا احترام ها همیشه حفظ شه
سها جون ببین چیا گفته بش!!!!!!!!! یعنی چی آخه؟؟؟؟؟؟ ارزش خودشو بیاره پایین که چی؟؟؟؟؟ بالاخره که آشتی میکنن چرا باید زن کوچیک شه؟ همیشه پیش قدم شده این بارم بشه دفعه ی بعد حرفای بدتری بش میزنه
آریانا عشق مامان، رولت مامان، نفس مامان❤️ اجرای شیک ترین تم های تولد.اینستاگرام:saniaccessories تاپیک اخبار نی نی سایت http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1493003&postID=60419969