2733
2734
عنوان

بین تجربی و ریاضی موندم واقعا. کسی هست از سردرگمی درم بیاره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 149 بازدید | 22 پست

مهم ترین چیز علاقه و استعداده 

تحت تاثیر جو بدی که جامعه راه انداخته قرار نگیر 

صرفا رفتن به تجربی موفقت نمیکنه 

تو هر کاری اگر علاقه و استعدادش رو داشته باشی قطعا به جا های خوبی میرسی 

بگرد و استعدادت رو پیدا کن 

آدمای موفق کسایی بودن که تو جایی که استعداد داشتن تلاش کردن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دهه شصتی ام الانم خیلی از زمان انتخاب رشته ام گذشته ولی اگه برگردم عقب بامعدل بالا با غرور نوجوون ...

چرا مهندسی کامپیوتر نخوندین؟ اون باز یجا ممکن میشد استخدامتون کنن

تاپیک دعوا دیدی منو تگ کن   
چیز زیادی ازش نمیدونم تازه امروز به سرم زده. به هیییچکدوم از شغل های رشته تجربی علاقه نشون نمیدم بج ...

تحمل فایده نداره باید یه کاری رو پیدا کنی که بهش عشق داشته باشه 

قشنگ تحقیق کن در مورد هر کاری 

2731
چرا مهندسی کامپیوتر نخوندین؟ اون باز یجا ممکن میشد استخدامتون کنن

نشد که الان مینالم هر جا استخدامم شدم شرکت خصوصی بود ک دیگه ادامه ندادم اصلا کارم با رشته ام یکی نبود

یه صلوات برای آرامش و شاکر بودنم به همه چیزایی که هست و دیگه نمیشه تغییرش داد
مهم ترین چیز علاقه و استعداده  تحت تاثیر جو بدی که جامعه راه انداخته قرار نگیر  صرفا رفت ...

استعدادم زبانه. اما رشته زبان نداریم تو دبیرستان. توی رشته های دبیرستان ریاضی یا حسابداری یا کامپیوتر و توشون خوبم(و به توصیه بعضی ها که میگن رشته مادر بردار میخوام ریاضی بردارم) اما استعدااااد و علاقه آنچنانی بهشون ندارم مثل زبان. زبانو اگه پولم بهم ندن تدریس میکنم چون علاقه و استعداد شدید دارم توش. بخاطر جو نمیگم، میگم من که دارم یه رشته ای رو میخونم تو دبیرستان و انقدر وقتمو روش میزارم، حداقل بتونم یه پولی هم ازش درآینده دربیارم. اما ریاضی که بازار کار آنچنانی فکر نمیکنم داشته باشه پس تجربی دو دلم کرده. سردرگمم

تاپیک دعوا دیدی منو تگ کن   
استعدادم زبانه. اما رشته زبان نداریم تو دبیرستان. توی رشته های دبیرستان ریاضی یا حسابداری یا کامپیوت ...

من پیشنهادم اینه با یه مشاور خوب مشورت کن حتی تست استعداد یابی بده و راهتو مشخص کن 

موضوع انتخاب رشته هم به شدت مهمه کل زندگیت رو تحت تاثیر قرار میده 

در نهایت باید با اون شغل زندگی کنی 

باید نسبت بهش علاقه داشته باشی 

اگر این موارد نباشند در دراز مدت  اذیت میشی ممکنه از انتخابت پشیمون هم بشی 

بازم میگم مهم ترین چیز استعداده اگر استعداد و هوش ریاضی یا زبان رو  داری مطمئن باش راه درامدشم پیدا میکنی 

صرفا رفتن به رشته ی تجربی تو رو به پول و درآمد نمیرسونه 

و برعکس افرادی که تو این رشته تحصیل میکنن دیر تر به درآمد میرسند 

مثلا شما گفتی دارو در واقع وقتی وارد این رشته بشی تا ۶ الی ۷ سال باید فقط تحصیل کنی هیچ درآمدی نداری 

اگر هدفت فقط به بخش مادیش باشه اذیتت میکنه