2737
2739

فک کنم نی نی منم اگه خدا بخواد دی دنیا بیاد  

🤍                                                                                باشد که روزگار بچرخد به کام‌ِ دل/ باشد که غَم  خِجل شود از صبرِ قلبِ ما 💖
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
عززززززیزم برا منم تاریخ زده چهار دی ☺️

بسلامتی فارغ شی انشاا...

من فعلا ۷ هفته و ۴ روزم

🤍                                                                                باشد که روزگار بچرخد به کام‌ِ دل/ باشد که غَم  خِجل شود از صبرِ قلبِ ما 💖
2740

ایشالا بسلامتی همتون زایمان کنید و نی نی هاتونو بغل کنید ،دخترا خیلی مواظب خودتون باشین ...امیدوارم هیچکدومتون‌تجربه سقط رو تجربه نکنید .آرزوی حال خوش دارم برای همه مامان جونا

بسلامتی فارغ شی انشاا... من فعلا ۷ هفته و ۴ روزم

فدات شم.من سه تا سقط داشتم این بارداری چهارممه میشه برام دعا کنی انشاالله این دفعه خدا بهم یه نی نی سالم بده🥺

در همه حال شکر خدا
من اسفند توی ۱۲ هفته سقط کردم قشنگم ،الان توی اقدامم

منم سه تا سقط داشتم این بارداری چهارممه انشاالله هم نی نی من سالم باشه هم شما سال دیگه همین موقع نی نی تو بغلت باشه قشنگم😘

در همه حال شکر خدا
فدات شم.من سه تا سقط داشتم این بارداری چهارممه میشه برام دعا کنی انشاالله این دفعه خدا بهم یه نی نی ...

انشاا... بسلامتی ۹ ماه رو پشت سر بذاری و صحیح و سالم بغلش بگیری

توکل بخدا ، منم دوتا سقط داشتم و این بارداری سوممه 

انشاا... بسلامتی ۹ ماه رو پشت سر بذاری و صحیح و سالم بغلش بگیری توکل بخدا ، منم دوتا سقط داشتم و ای ...

شما الان دارو چی استفاده میکنی؟تشکیل قلب رفتی؟

در همه حال شکر خدا
2706