2737
2734

من حق ندارم خسته بشم؟؟؟من مادردو تا بچه قد ونیم قد هستم.شوهرم از صبح که میره سرکار ۱۰ شب میاد شام‌میخوره پای سفره خوابه...خب من هر روز با این بچه ها سرکله میزنم‌..عصرها میبرمشون دم خونمون پارک.

برمیگردم هر روز کیک براشون میپزم.همسرم میاد همیشه کیک یا شیرینی یا شربت ومیوه، چایی لب میز اماده میکنم ازش با روی بسیار خوش پذیرایی میکنم.یعنی هر چیم خستگی داشته باشم به روی خودم نمیارم.خونه مرتب تمیز برق میزنه روزی یکبار جاروبرقی میزنم طی میکشم.گردگیری میکنم با بچه ها بازی میکنم...تا لحظه ی خوابوندنشون دارم بدو بدو میکنم.فکر‌کنم اکثرتون مثل من باشین منو درک میکنین. واینم میدونین که دوس دارین یکبار یه حرف دلگرم کننده امید دهنده بشنوین.

دیروز من خیلی سرم درد میکرد شوهرمم که جمعه بوده 

خونه بود بیکار نشسته گوشی بازی میکنه.میگم یکم بیا این بچه رو بگیر حالم خیلی بده اصلا نیم نگاهی نمیندازه.بلند شدم با حال نزار شام‌گذاشتم ظرفارو شستم.

اخرش اینقدر حالم بدشد..سرم گیج میرفت.به شوهرم میگم خستم کردی این گوشی مسخره رو ول کن نمیفهمی یه ذره اینارو صدا کن دیونم کردن.میگه اه چقدر غر میزنی 

هر روز بساطم همینه مگه چه کاری برای خونه میکنی که اینقدر سخته...

منم امروز هیچ کاری نکردم تا شب دراز کشیدم

ظرفارو نشستم لباسهارو تا نکردم

ناهار پختم فقط بچه ها خوردن شام نپختم گرسنه موند دنبال خوراکی غذا میگشت شوهرم وقتی از سرکار برگشت

سینک ظرفشویی لب اپن پر از نکبت بود

وقتیم اومد رخت خواب تو سالن پهن کرده بودم همونجور دراز کشیدم محلش نذاشتم...

گفت چه وضعیه گفتم کارهایی که فکر میکنی من نمیکنم رو برو بکن یا خدمه بگیر برات انجام بده من فقط مادر بچه هامم...حقش بود خسته شدم.

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

آفرین،لازمه بعضی وقتا 

.من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس شیفته ی حرف زدنم نشود،قلب هیچ کس با دیدنم نلرزد،کسی برای چشم هایم نمیردو شعری در وصف پیچ و خم گیسوانم سروده نشود...من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس با خندیدنم ته دلش ضعف نرود،هیچ کس از نبودنم غصه اش نگیرد وجای خالیم توی ذوق نزند...من یک آدم معمولی هستم،حتی از معمولی هم معمولی تر،ولی دوست داشتن را بلدم،اینکه با تمام وجودم یک نفر را دوست داشته باشم بلدم،اینکه برای بودنش و ماندنش از جان و دل مایه بگذارم هم بلدم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دمت گرم 

وضع منم همینه تازه اسمم مهدیه ست

میشه واسه صابخونه شدنمون یه صلوات بفرستی؟؟  بگومنم واست بفرستم😍😍😍😘 وَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ

گفتم جهنم من براش مهم نیستم

اونم برام‌مهم نیس اومدم‌تو هال

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2738

چقدر این مردا بی درکن 🥺

دوستان خواهش میکنم واسه حل مشکلم دعاکنید که زودتر حل بشه و آبروم حفظ بشه دعاکنید شر اون مزاحم اززندگیم کم بشه و به سزای کارش برسه و آرامش بزندگیم برگرده و کسی از مشکلم خبردارنشه .دعاکنید دشمن شادنشم 😔

کار خوبی کردی

من پرتویی از نور عظیم خداوندم، هراتفاقی که برای من رخ دهد قطعا خداوند آن را به نفع و صلاحم قرار داده دنیا و آخرت خودم خانواده ام و عزیزانم و کشورم را به دست خدا میسپارم و با خیال آسوده شبها میخوابم،وزن ایده آل:  ۶۰                              اهداف معنوی:مقید بودن به نماز اول وقت و زیارت عاشورا و دعای توسل و ذکر و قرآن و کمک به دیگران مخصوصا والدین و خوشرویی و صبوری و ترک گناهان          اهداف دنیوی: تربیت صحیح و آموزش فرزندانم و خوشرفتاری و وقت گذراندن با آنها ، لذت بردن از لحظات و خوشی های زندگی        علایق:جهانگردی, طبیعت، شنا، آشپزی، نقاشی، نویسندگی، شعر، فیلم ،کتب تاریخی و مذهبی و نجوم، تحقیق و آزمایش میکروسکوپی    خدایا ازت ممنونم بخاطر همه چیز خدایا شکرت خداوند بزرگ خالق هسستی بخش خداوند قادر و مهربان امور زندگی ام را به تو میسپارم من را ببخش و بیامرز و از گناهانم در گذر

مشکل ما اینه وقتی نیستن کل کارارو‌میکنیم

میان میگن خب دیشبم همین بوده حالا یه شام‌پخته

شما بذار کل کارات بمونه ببینه 

بیشعورن مرد نیستن‌که

و تو ای زن که باتمام سختی ها و مشکلاتیکه حتی ۱درصدشون هم مقصر تو نبودی ولی ساختی به امید فردایی بهتردقیقا باتوام.....خاااااک بر سرت کنن.و تمام
2706