2733
2734
خاصیتش چیه؟ 

خاصیت زیادی داره شپش رو از بین میره ...تقویت میکنه موها رو 

سرچ بکن خاصیت زیاد داره

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
اره چون خواهرشوهر منم تقریبا ۸ سالشه همش میخاروند بردیمش دکتر گفت شامپو رو عوض کنه و خشکه پوست سرش

نمیدونید چه شامپویی دادن؟ 

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوایل مشخص نمیشه ها شپش با دقت نگا کن وای وای هچوقت یادم نمیره یبار کش موهامو گم کردم مال دختر خاله ...

آره عزیز خیلی بده، ولی این موهاش تمیزه خداروشکر شپش نیست. نمیدونم علتش چیه 

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
منو دخترم مدت مدیدی خارش کف سر داشتیم دیگه داشتم خل میشدم ببین شامپو رز ماری یا سیر پرژک زدم ی مدت و ...

دخترتون چند سالشونه؟ 

2731
خاصیت زیادی داره شپش رو از بین میره ...تقویت میکنه موها رو  سرچ بکن خاصیت زیاد داره

ممنون عزیزم

آره عزیز خیلی بده، ولی این موهاش تمیزه خداروشکر شپش نیست. نمیدونم علتش چیه 

ببرش دکتر پوست مو خیالت راحت شه

عشقُ کشتن گفتن دشمن😔🖤م‍‌‍‌ت‍‌ن‍‌ف‍‌رم‍‌‍‌ از وق‍‌ت‍‌ای‍‌ی ک‍ہ ی‍‌هو ب‍ی‌دل‍‌ی‍‌ل ح‍‌ال‍‌م ب‍‌د م‍‌‍‌ی‍‌ش‍ہ🥺🥺 هیچ چیز از هیچکس بعید نیست🌱.. قانون اول:به هیچ بنی بشری اعتماد نکن🖐🏼بدون تو دَووم آورُردم همه نبودتو به روم آوردن..نمردم بعده تو.. بدتم دیدمو.. بگو کدومشو به روت اوردم🥺
ببرش دکتر پوست مو خیالت راحت شه

چشم عزیز..ان شاءلله! میبرم.