2752
2734
عنوان

دخترم خیلی دهنش بو میده با اینکه مسواکم میزنه چه خاکی به سرم بریزم

| مشاهده متن کامل بحث + 5344 بازدید | 41 پست
احتمالا سینوزیت یا لوزه سوم داره یا پلیپی چیزی که باعث میشه ته خلقش خلط جمع بشه و بوی بد بگیره
یا عباس بن علی! یا کاشف الکرب عن وجه الحسین..... اکشف کربی بحق اخیک الحسین ای کسی که غم و اندوه را از چهره حسین(ع) زدودی....... غم و اندوه من را نیز برطرف فرما
آره عزیزم لوزه های حفره حفره موجب بوی بد دهان میشه
کسی احتمالا اصلا منو نمیشناسه اینجا اما باز دوست داشتم ازتون خداحافظی کنم و عذر بخوام اگه ی وقتی دلخور شدین و مقصر من بودم ❤️😁😬 رزی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
غذا تو اون حفره ها انباشته و باعث بوی بد دهان میشه
کسی احتمالا اصلا منو نمیشناسه اینجا اما باز دوست داشتم ازتون خداحافظی کنم و عذر بخوام اگه ی وقتی دلخور شدین و مقصر من بودم ❤️😁😬 رزی
احتمال زیاد میکروب معده داره...ببر دکتر داخلی...احتمالا بهش امپرازول بده...مشکلش حل میشه
و فکر کن که چه تنهاست اگر که ماهی کوچک،دچار ابی دریای بیکران باشد...چه فکر نازک غمناکی
خیلی وقتا طب سنتی بهتر جواب میده من سینوزیتمو با طب سنتی معالجه کردم
یا عباس بن علی! یا کاشف الکرب عن وجه الحسین..... اکشف کربی بحق اخیک الحسین ای کسی که غم و اندوه را از چهره حسین(ع) زدودی....... غم و اندوه من را نیز برطرف فرما
خوب عزیزم سینوزیت باعث بوی دهن میشه دیگه
باید عفونت سینوسشو از بین ببری
درخشان جون من دانشجوی رشته ی پزشکیم عزیزم ولی هنوز دو سال نشده ، یعنی هنوز علوم پایمم تموم نشده خخخخ ولی این لوزه حفره ای ک تو بعضیا موجب سنگ لوزه میشه یه دلیل شایع واسه بوی بد دهان ک معمولا شدتش اینقدر نیست ولی از این نظر معاینه بشه خیال شما راحت تره
2706