2733
2734
عنوان

پرسش در خصوص ناباروی

| مشاهده متن کامل بحث + 9423 بازدید | 112 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سام عزیز پرولاکتین بالا و fsh بالا هر دو در بارداری تاثیر دارن البته اگه خیلی بالا باشن حتما به دکتری مراجعه کن که در این زمینه‌ها تبحر داشته باشن. من مدتها کمی پرولاکتینم بالا بود ولی دکترا توجه نمی کردن تا یه سال پیش که متوجه شدم بسیاری از مشکلات بدنم بخاطر همین هورمونه پیش دوتا دکتر می‌رفتم یکی دکتر طب سنتی یکی هم طب جدید. الحمدالله اومد پایین البته نوسان داره ولی چون خیلی بالا نبود کسی اهمیت چندانی نمی داد.
سام عزیز گرمی زیاد بخور تا جاییمیتونی کمتر سردی بخور چون سردی یک عامل نازایی هستش .گرمی رحمو آمازه نگه میداره تخمدانهارو فعال میکنه؟ماست-سرخ کردنی-ماکارونی...کم بخور-صبح ناشتا:عسل+دارچین کوبیده+سیاهدونه(نبیاید بیشتر از 5دقیقه بمونه چون سیاهدونه کوبیده سریع خنثی میشه).رازیانه دم کن +یک قاشق عسل بخور انشالله که نتیجه میگیری
سلام بر سام عزیز
نارسایی تخمدان را چطوری متوجه می شن. من تقریباً یک سال امتحان کردم اگه دارو نخورم تا یکسال پریود نشدم. می ترسم نارسایی تخمدان داشته باشم و یائسته شده باشم. الان که ویتاگنوس می خورم یک بار با خون ریزی شدید اومد ولی یکبار لکه بینی تا 5 روز بود. دوبار بارداری پوچ داشتم حالا موندم چکار کنم این یعنی نارسایی تخمدان اولین بار هم که پریود شدم 17 سالگی بودم و همیشه با قرص پریود می شدم . تیر82 ازدواج کردم و تا حالا هیچ خبری نیست نه دیگه برام اعصابی مونده و نه روحیه ای و با اضافه وزن داغون داغون
فاطمه جان حتما برای مشکلت به پزشک مراجعه کن چون اگه علت تنبلی تخمدان باشه پری نشدن باعث ضخیم شدن آندومتر میشه و ممکنه مشکل ساز باشه. درضمن ورزش در تنظیم هورمونه می تونه کمک کنه
2706