2733
2734
💠تهوع یا ویار دوران بارداری💠 🌴🌴🌴🌴🌴🌴🌴🌴 تهوع بارداری(ویار) یکی از الطاف الهی است.  وقتی بانویی باردار می شود, مزاج جنین فطرتا پاک و به اعتدال نزدیک است, لذا مادر را تحت تاثیر قرار داده و نسبت به هر چیز غیر طبیعی واکنش نشان می دهد.  🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃 وقتی مادر قبل از بارداری نسبت به روغن زیتون و روغن محلی, شحم و دنپه , بر حسب عادت و سلیقه احساس تنفر😒 داشت, در بارداری با بوی آن, احساس آرامش😌 پیدا می کند چون اینها از طیبات هستند.  🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃 قبلا وقتی مادر از عطر , اودکلان , آدامس , خمیر دندان, خوشبو کننده های شیمیایی و ریکا و صابون لذت می برد, در حین بارداری متنفر و حالت تهوع پیدا می کند. و بالعکس از عطرهای طبیعی و بوی خوش گلها🌸 و شکوفه های طبیعت احساس آرامش و لذت و راحتی بدست می آورد.  به طریقی جنین به مادر می گوید, مادر عزیزم! این بوی ناخوشایند غذا نشان از ناسالمی آن دارد, و این غذا و یا عطر و یا وایتکس, برای من , تو  و پدرم نیز مضر است.  🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃 همین بانوی باردار که از هر بوی شیرینی 🍪و ساندویچ🍔 , متنفر است, در هنگام حضور در دامداری ها🐄 , اصلا احساس تنفر ندارد. چون بوی آن طبیعی است.  جالب است بدانید؛ برخی مادران از برنج های سمی هندی, روغن نباتی و مرغ پرورشی🐓 بازار نیز ویار می گیرند, ولی از برنج های ایرانی به راحتی می خورند.  🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃 نوعی دیگر از ویار است که به علت سوء مزاجی, یعنی گرمی و سردی می باشد. یعنی اگر همزمان مزاج بچه گرم و مادر نیز غلبه گرمی داشته باشد, نسبت به خرما و گوشت و گرمی ها, احساس تهوع دارد, و از خوردن خیار لذت می برد و بالعکس اگر طبع نوزاد سرد و مادر نیز غلبه بلغم و سردی داشته باشد, نسبت به خیار و کیوی ویار دارد ولی خرما و کشمش و زنجبیل را با لذت می خورد.  🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃 پس داروی ویار سرد مزاجان , زنجبیل و داروی ویار گرمی مزاج؛ خوردن سیرابی می باشد.  🌸سالمترین فرزندان 👶, از مادرانی هستند که ویار داشته اند. 🌸 🌴🌴🌴🌴🌴🌴🌴🌴  منبع:عطاری ابا،سید رضا صالحی ابری
هههههههههه اینو واسه دلخوش کردن امثال من میگن که ویار وحشتناکی دارن وایییییییییییی من حاضرم 10 بار دیگه طبیعی زایمان کنم ولی یه ماه هم ویار نداشته باشم من اعتقادا ندارم بدن افراد فرق میکنه بعضی واکنش نشون میده بعضی نه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم خیلی ویار داشتم.بچه م کولیک شدیدی داشت.یه پزشک گفت در آینده هم بچه ت عصبی میشه اینا به هم مربوطن!!!!! البته من اصلا حرفشو قبول ندارم چون خواهرمم ویارش شدید بود ولی بچه ش کولیک نداشت....
من اصلا قبول ندارم ما تو خانوادمون اصلا ویار نداریم یعنی همه مشکل دارن بچهاشون
خدا جونم لطفا همیشه مواظب دخترای گل من و بابایی مهربونشون باش هیچ وقت ما رو از هم جدا نکن امین
2706