2733
2734
عنوان

بچها بیاین ببینین چی خریدع برام عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4768 بازدید | 39 پست
آرزو دارم شوهرم میره مسافرت برام یه چیزی بخره  یا کلا گاهی اوقات از طرف خودش برام بخره حتی یه چ ...

ایشالا این دفه میگیره قبلش بهش بگو 

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 

شوهر منم تازگی رفته بود سفر کاری کرمانشاه بهش کفتم فقط شیرینی بیار . ینی انقد کاک و نون خرمایی خوردم زبونم پر جوش شده

پنجاه تا صلوات نذر کردم برای امام زمان و همون روز حاجت گرفتم الهی شکر . زدم امضا که یادم بمونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آرزو دارم شوهرم میره مسافرت برام یه چیزی بخره  یا کلا گاهی اوقات از طرف خودش برام بخره حتی یه چ ...

خودت زنگ بزن بهش بگو 

مردا عقلشون ب این چیزا. نمیرسه 

باید زنگ بزنی بگی 

پنجاه تا صلوات نذر کردم برای امام زمان و همون روز حاجت گرفتم الهی شکر . زدم امضا که یادم بمونه 
شوهر منم تازگی رفته بود سفر کاری کرمانشاه بهش کفتم فقط شیرینی بیار . ینی انقد کاک و نون خرمایی خوردم ...

وای خیلی مزه میده. دلم خواست 😹

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 
2731
وای خیلی مزه میده. دلم خواست 😹

عکس گذاشتن در حالت عادی ✅️✅️✅️

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=10693941&slug=چطور-عکس-بگذاریم-چرا-بعضی-ها-نمی-تونن-عکس

عکس گذاشتن وقتی سایت خرابه ❌️❌️❌️

آموزش آپلود عکس و... و حذف آن در سایت آپلود:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10917066/آموزش-آپلود-عکس-و-و-نحوه-حذف-آن-ها?postId=287400485

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
خودت زنگ بزن بهش بگو  مردا عقلشون ب این چیزا. نمیرسه  باید زنگ بزنی بگی

هزار بار بهش گفتم  دوست دارم برام هدیه بخری اصلا انگار نمیشنونه بعد اینکه من دوست دارم به یادم باشه بخره خودش  خودم نگم

عکس بازنشد😁

تا زمانی كه بگيم گرفتارم واقعا گرفتار خواهيم بود !بسیاری از مردم به هنگام گفتگو ، کلماتی مخرب را ادا می‌کنند مثل : مریضم ، ورشکست شدم ، جانم به لبم رسید ، بد شانسم و ...به یاد داشته باشید از سخنان تو ، بر تو حکم خواهد شد !کلامتان بی اثر باز نخواهد گشت و آنچه را بر زبان رانده‌اید بجا خواهد آورد ؛ پس کلامتان را عوض کنید تا جهان شما دگرگون شود ...~ فلورانس اسکاول شین