2737
2739

باتوجه ب این شرایط لطفا راهنماییم کنید چون بین دو راهی موندم

۱-شرایط الانم: توی شهر بزرگ زندگی میکنم(شهر همسرم) و شغل همسرم ازاد بچم امسال پیش ۲ میره و اینکه از خانوادم دورم و اینجا با هییییچ کس رفت امد ندارم و هیچ دوست و اشنایی هم ندارم،امکان پیشرفت شغل ازاد توی شهر بزرگ هست اما دست زیاده 

۲_همسرم اصرار دارن ک از این شهر بریم و توی شهرستانی ک بدنیا اومدم زندگی کنیم چون نزدیک خانواده من هستیم و اینکه شغل همسرم ازاده و امکان پیشرفت در همه جا تقریبا براشون هست، یه شهرستان کوچیک ک امکاناتش نسبت ب اینجایی ک هستیم خیلی کمتره تفاوت فرهنگی وجود داره و همسرم دیگه پیش خانواده و فامیلاش نیست ولی بجاش من پیش خانواده و فامیلام هستم

دوست عزیز لطفا  به هییییچ عنوان درخواست دوستی ندین، ممنون میشم اگر نظرتون با من مخالفه ریپلای نکنید🫰

اگر غلط املایی دارم یا چیزی رو اشتباه تایپ کردم از همینجا معذرت خواهی میکنم چون با عجله تایپ میکنم و الان ذهنم ب شدت اشفته هست

دوست عزیز لطفا  به هییییچ عنوان درخواست دوستی ندین، ممنون میشم اگر نظرتون با من مخالفه ریپلای نکنید🫰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۲۲۲۲۲ ولی حیف شهر بزرگ🥲

همسرم ب دلیل اینکه دلخوشی نداره میگه بریم

2728

معلومه گزینه دو میرم‌ پیش خانواده خودم نزدیکشون 

یه وقت هایی هست مچ خودتو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابت انجام دادنش قضاوت کرده بودی. خیلی ترسناکه، روبه رو شدن با خودت......درخواست دوستی ممنوع 🙏
2740

اینم بگم شهرستان رو بریم یه مدته ولی بعدش میتونیم بریم مرکز استان زندگی کنیم

راستش من شهر بزرگ و با امکانات تر رو انتخاب میکنم چون محیطیه که قراره بچه رشد کنه و خب امکان پیشرف برای بچه میسر تره

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
خب پس وقتی خودش راضیه برین

دو دلم

چون خودم تقریبا ۹ سال دارم تو این شهر زندگی میکنم

اگه من بودم میرفتم شهرستان چون الان غریبم و درک میکنم

وقتی کار آزاده و تو شهرستان هم درآمد خوبی میتوان داشت 

بقیه زندگی رو با آرامش و بدون دلتنگی بگذرون

حال خانم خونه که خوب باشه و دوری واینا نداشته باشه زندگیش خیلی بهتر میشه

2706