2752
2734
عنوان

باتجربه ها بیبی چک منفی آزمایش خون مثبت ۱۴ روز بعد از انتقال جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 10011 بازدید | 22 پست
سلام عزیزم دوماه پیش باردار شدم ولی ۶هفته سقط شد الانم روز ۱۰ انتقالم و بیبی چکم منفیه تا الان داشت ...

عزیزم متاسفم 😔 گریه نکن خدابزرگه دیگه ....

پردنیزلون و ای وی ای جی و هپارین نداری؟

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
عزیزم متاسفم 😔 گریه نکن خدابزرگه دیگه .... پردنیزلون و ای وی ای جی و هپارین نداری؟

پردنیزولون و آنوکساپارین و آس آ و استرادیول دارم

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پردنیزولون و آنوکساپارین و آس آ و استرادیول دارم

اگه تونستی برو زیر نظر ی دکتر ایمونولوژی ...شماهم مثل من احتمالا نیاز به سرم ای وی ای جی داری🥺 انشاالله ک خیلی زود انتظارت تموم بشه

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
اگه تونستی برو زیر نظر ی دکتر ایمونولوژی ...شماهم مثل من احتمالا نیاز به سرم ای وی ای جی داری🥺 انشا ...

دکتر ایمنیم رفته بودم یه سری آزمایشم واسم نوشت ولی گفته بود مشکلی نداری

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
دکتر ایمنیم رفته بودم یه سری آزمایشم واسم نوشت ولی گفته بود مشکلی نداری

عزیزم آنتی tpo چند بود که گفتن مشکلی نداری؟

برای من ۳۴ بود ولی هیچ دارویی ندادن

منم ۲ انتقال منفی داشتم الانم روز ۱۳ انتقالم فردا میرم آزمایش ولی ظهر روز ۱۰ بی بیم منفی شد