2733
2734

سلام عزیزان

برای کسی که همیشه پریودی هاش منظم بوده و دو روز زودتر میشده بعد سه روز تاخیر بیبی منفیه ممکنه باردار باشه و بیبی چک خطا داشته باشه؟

این ماه اقدامم داشتن

ممنونم میشم راهنمایی کنین

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آری عزیزم منم اینجوری شدم و خدا خواست باردار شدم مبارکهههه

عزیزم شما هم قبلش پریودی هاتون منظم بود

بعد چند روز بیبی مثبت شد؟ 

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
2731
اره منظم بودن..من واسه اینکه خیالم راحت بشه ده روز بعد موعود بی بی زدم و مثبت بود

اولین بار بعد چند روز زدین که منفی بود؟

فقط یبار کلا زدم ک مثبت شد

خب پس مثل این مورد نبودین دیگه🙄

2740

میخوام بدونم کسی بوده با پریودی منظم بعد سه روز تاخیر بیبی منفی شده باشه ولی باردار باشه یا نه