2733
2739

سلام دوستان. من باید لاپاراسکوپی پیشرفته اندومتریوز انجام بدم. قبلا با دکتر آصف جاه انجام دادم و الان باز چسبندگی زیاد دارم. دکتر آصف جاه هزینه زیادی می گیره و برای من مقدور نیست.

اگر کسی تجربه ویزیت یا جراحی با هرکدوم از این پزشک ها رو داره لطفا درمورد نوبت گیری و کار و اخلاقشون برام بگه💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میخام برم ابن سینا، اونجا هم ویزیت میکنه مثل اینکه

خیلی عالیه من یادمه مامانم تا چندسال بعد زایمان میرف پیشش فقط امیدوارم که حالا ک انقد معروف شده انسانیت داشته باشه گرون نباشه

خیلی عالیه من یادمه مامانم تا چندسال بعد زایمان میرف پیشش فقط امیدوارم که حالا ک انقد معروف شده انسا ...

واسه همین میخام برم ابن سینا. چون بیمه قبول میکنه. جای دیگه باشه حتما گرونه😪

شما چند سالته؟

مامانت برای چه مشکلی بازم میرفت پیشش؟

2738

سلام عزیزم. منم آندومتریوز داشتم سال 98 با دکتر مهدوی عمل شدم. به نظرم دکتر خوبیه

کاربر محترم، اونی که تاپیک زده و راهنمایی خواسته ربات نیست و انسانه و دل داره. هر چیزی به ذهنت میاد ننویس لطفا. چون تاوان دل شکستن سخته.
سلام عزیزم. منم آندومتریوز داشتم سال 98 با دکتر مهدوی عمل شدم. به نظرم دکتر خوبیه

ممنون عزیزم.

من دبروز نوبت داشتم با دکتر زهرا عسگری، فعلا بهم گفت برو آی وی اف کن بعد عمل

عزیزم منم آندوی پیشرفته دارم با یک سری درمان ها خیلی بهتر شدم عمل نکردم تا می تونی عمل نکن. گلوتن رو حذف کن حتما. تو تاپیکم هست. یک سری چیزا رو رعایت کنی خیلی بهتر می شی انشاالله

2706