2752
2734
عنوان

به بچه های دو ساله تون چی یاد میدین ؟ چی بلدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 18770 بازدید | 48 پست
سلام من دخترم 18ماهش هست . دخترم یه مقدار ترسو . البته هوشش خوبه . چکار کنم اعتماد بنفسش رو ببرم بالا . اخه اعتماد به نفس خودم پایین .شما با بچه هاتون چه رفتاری دارید که اعتماد بنفسشون خوب شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خداوندا پناهم باش .بهترین را نصیبم کن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
سلام دوستان
پسرا دیرتر از دخترا حرف میزنن چون بیشتر فکر میکنن اینو دکترا میگن
من پسرم 20 ماهشه هر روز انگشت های پاشو میشمارم بعد که من ساکت میشم میبینم اون شروع به شمردن میکنه میگه 1 2 3 5 6 البته به زبان بچه ها بیشتر هم 5 و 6 دوست داره
براش جورچین هوش خرید که میوه ها رو کامل و درست سر جاش میزاده و حیواناتم همینطور
بعضی چیزا رو که براش راحت باشه رو تکرار میکنه مثل آبی بریم بیا بده مامان بابا ...........
سی دی حسنی خاله ستاره رو خیلی دوست داره با دقت نگاه میکنه
تو خونه هم که شعر میخونم مثلا میگم کی عشق مامانه میگه من من من میگم کی از همه زرنگتر میگه من من من (شعر خاله شادونه )
اسمشم رایان که میگه یایان
......با بهترین برندهای روز دنیا و قیمتهای استثنایی

GAP-CARTERS-OSHKOSH-ZARA- P0LO-MOTHERCARE,...

مامان لوبیا برای مامانایی که یه فرشته تو دلشون دارن یه عالمه لباس و جوراب شلواری و پاپوش گوگولی مناسب سیسمونی و برای بچه های ناز از بدو تولد تا 8 سال یه عالمه لباس . تایت . جوراب شلواری های خوشگل داره .

برای مامانای عزیز هم :

- لباس شب - لباس اسپرت - لباس راحتی - لباس بارداری - تاپ و تیشرت ترک

زمان : چهار شنبه و پنج شنبه مورخ 3 و 4 خرداد ماه

ساعت بازدید : چهارشنبه از ساعت 3 بعد از ظهر تا 8 شب

پنج شنبه از ساعت 10 صبح تا 8 شب

ادرس :شرق تهران - خیابان دماوند بالاتر از چهارراه خاقانی - نرسیده به ایستگاه داریوش خیابان صدیقیان پلاک 14

شماره تماس : 09390386090

ادرس وبلاگ : http://www.nazdoneh2.blogfa.com

ادرس کلوپ : http://ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=14285

به همه این اطمینان خاطر رو میدم که دست خالی از شو برنمیگردید و با یکبار خرید مشتری میشوید چون من خودم وارد کننده هستم و لباسها هم همگی مارکدار هستند .

دوستدار همه فرشته های کوچولوی نی نی سایت : مامان لوبیا
.............................................
دختر من 2 سالو نیمه است چیزایی که بلده تا 20 میشمره سوره حمدو کوثر و بلده 10 تا رنگ و میشناسه مثل طوسی سورمه ای قهوه ای سیاه و سفید سبز زرد ابی قرمز نارنجی صورتی کامل حرف میزنه 30 تا کلمه انگلیسی بلده تمامه میوه هارو میشناسه تمامه اعضای بدنشو مثل چونه و پیشونیو امثالهم حد اقل 30 تا حیوونو میشناسه دیگه زبونی داره که منو باباش کم میاریم خیلی وقتها عاشق کتاب و قصه است
یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبی . . .
سلام پسرمن دوسال و دو ماهش تا20میشمره ب هفارسی و 5انگلیسی. کلی شعربلده ازحفظ درباره حیوانات و خونه حیوانات وماشین و...شاید رو یهم 100تابشه . 55لغت انگایسی.رنگا.چیدن پازل .اشنایی باتموم حیوانات از روی فلش و کتاب داستان.
پسرم خیل ی علاقه به یادگیری داره بازی کردنش یعنی پازل چید ن و ... خیلی زود یادمیگیره از شیر وپوشک هم گرفتمش . ولی پسر من وهنوزز راه نیفتاده موقع تولد بهش اکسیژن نرسیده. خدا روشکرکه هوشش خوبه .