2752
2734
عنوان

تاثیر خوردن هندوانه در ورم دست و پا در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 522 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مسمومیت بارداری نداشته باشی یکی از علائمش دفع پروتئین وزن زیاد ورم زیاد بهم خوردن آنزیم های کبدی ...

خیلی ممنون ادم بدونه چ ب چیه بهتره ک شاید با پیشگری بشه کاری کرد

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
فشارم ۱۰/۶ بود امروز نمیدونم حالا خیلی نگران شدم

خب فشارت بالا نیست انشالله ک نداشته باشی برو یه دکتر امپول ریه برات بده اگه خدایی نکرده  دفع پروتعین داشتی مجبور ب زایمان زود رس شدی بچه کامل باشه 

ولی من برعکسش رو شنیدم که برا ورم دست و پا و گرفتگی عضلات خوبه. خودم هم خیلی میخورم 

چ جالب من نخونده بودم یه سرج بزنم

ممنون

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
فک کنم خوندم ک هندونه برای ورم خوبه یرسرچ بزن

انشالله بسلامتی زایمان کنید

بسلامتی جفت تون

مسمومیت بارداری نداشته باشی یکی از علائمش دفع پروتئین وزن زیاد ورم زیاد بهم خوردن آنزیم های کبدی ...

چند هفته متوجه این مسله شدین

من ۲۲ هفتم ولی  اجساس میکنم پاهام ورم کرده و خیلی ضعف دارم تو پاهام

حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                        انقدر بزرگه تنهایی این «زن» که حتی تو دریا نمیشه غرقش کرد
ولی من برعکسش رو شنیدم که برا ورم دست و پا و گرفتگی عضلات خوبه. خودم هم خیلی میخورم 

انشالله بسلامتی نی نی کوچولو بدنیا بیاد و سلامت و تندرست باشید

منم همین مشکل تورو داشتم بخاطرهمین یه ما زودترزایمان کردم فشارم تا۱۸ رفت 

من ک فشارم رو ۱۰ هست

حالا نمیدونم بخدا

خدا نکنه زود بشه اخه ب وقتش بهتره

چند هفته متوجه این مسله شدین من ۲۲ هفتم ولی  اجساس میکنم پاهام ورم کرده و خیلی ضعف دارم تو پاه ...

برا ورم الان براتون خیلی زوده اخه

من الان ۳۲ هفتمه ک دست و پاهام دو روزه ورم کرده

اگ‌خیلی کمه فقط صبح باشه اشکال نداره

ک بعد ورمش بخوابه مشکل نبست

من ک فشارم رو ۱۰ هست حالا نمیدونم بخدا خدا نکنه زود بشه اخه ب وقتش بهتره

انشاءالله که چیزی نیست مواظب خودت باش.من ماه ۸ بود فشارم رفت بالا

اگه مرغ تویه پا داره🐔🌳مرغ من فلجه🐔😂👍
2706