2733
2739
دوستان سلام .

پسر 10 ماهه دارم خیلی تازگیها لجبازی می کنه و جیغ می کشه . شما چه راهی پیشنهاد می دین ؟ چه جوری با این مسئله مقابله کنم؟
باهاش با مهربونی مدارا کن اصلا بهش بکن و نکن نگو واجازه بده به کنجکاوی هاش ادامه بده. البته اگر می خوای بچه خلاق و با اعتماد به نفسی داشته باشی. خونه رو طوری بچین که اگر به چیزی دست می زنه براش خطر نداشته باشه. اگر بخوای بهش امر ونهی بکنی لجباز می شه و 100 برابر بدتر. شاید زورت بهش برسه و علی اظاهر ازت بترسه و ساکت بشه ولی عواقب بدی خواهد داشت
Lilypie Maternity tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سارا جون دختر منم از سه ماهگی همینطور بود تا حدی که الان گوش من به صدا بلند حساس شده ولی وقتی با یه روانشناس صحبت کردم گفت اقتضای سنشه و نباید بهش اهمیت بدی به دیگران هم همینو توضیح بدی و به قول ایشون به فکر آبروت هم نباش همه باید خودشون درک کنن که یه بچه این سنی از روی لج جیغ نمی زنه هر چی هم خواست بهش بده که لجبازیش تحریک نشه بعد از یه مدتی خودش درست می شه همینطور که دختر من الان دیگه به اون شدت جیغ نمی زنه
2728
در صورتیکه به جیغ های بچه بی تفاوت باشین در نوجوانی با بچه ای پرخاشگر مواجه خواهید شد. این مطلب رو یه جایی خوندم بنابراین با بچه لجبازی نکیند. اگر چیز خطرناکی رو میخواد سعی کنید با یه چیز بی خطر جایگزین کنید ولی رضایتش رو حتما بدست بیارین
من بی تفاوت نیستم . خیلی هم این مسئله مهمه برام . چون دیدم بچه ای رو تو فامیل که الان کلاس اوله ولی هنوز با جیغ و داد وحشتناک کارش رو پیش می بره. برای همین خیلی از این مسئله می ترسم . اصلا هم دوست ندارم پسرم با این جیغهاش برمن و پدرش و بقیه حکومت کنه.