2737
2739
عنوان

کی زایمان طبیعی داشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 258 بازدید | 49 پست
دکترم هم سز میکنه هم طبیعی به بیمازستان خصوصی هم میرم ولی میگم از عوارضش خیلی میترسم و اینکه نتونم د ...

عوارض

من ۸شب طبیعی زایمان کردم از ۱۲-۱ خودم راه میرفتم

۱۲ ظهر سزارین کردم تا ۱۲ شب ناشتا بودم،با اولین راه رفتن مررردم،تا سه ماه میخندیدم یا عطسه بخیه هام درد میگرفت!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم از این خیلی میترسم که دردم نگیره بمونه آخه دیدم تو اطرافیان هفته۴۰ بچه مدفوع خودش رو خورده دلم م ...

نمیدونم چقد درسته ولی من همیشه شکمم خیس میشد موقع ظرف شستن تو فصل گرما نمیتونستم پیش بند ببندم،میگن رحم سرد میشه بچه دیرتر میاد. نمیدونم چقدر واقعیت داره ولی برا من خیلی دیر اومد با وجود تحرک و رابطه تا روز آخر

2731
عوارض من ۸شب طبیعی زایمان کردم از ۱۲-۱ خودم راه میرفتم ۱۲ ظهر سزارین کردم تا ۱۲ شب ناشتا بودم،با ا ...

والا دیکه مجبوری میرم سز چاره ای ندارم

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
نمیدونم چقد درسته ولی من همیشه شکمم خیس میشد موقع ظرف شستن تو فصل گرما نمیتونستم پیش بند ببندم،میگن ...

پس فکر کنم برا من بیشتر بمونه که هیج تحرکی ندارم وهیچ وقت موقع ظرف شستن پیش بند نمیبندم  

2738
دکترم هم سز میکنه هم طبیعی به بیمازستان خصوصی هم میرم ولی میگم از عوارضش خیلی میترسم و اینکه نتونم د ...

مگه چقده وزنت؟.منم اصلی ترین علتم که از طبیعی میترسم همینه میگم خدای نکرده خفه نشه که واسه سز هم بهم گفته هفته ۴۰که بازم میگم زیاده نمونه خفه بشه میدونم استرسم بی جا هست ولی کلا آدم استرسی هستم 

مگه چقده وزنت؟.منم اصلی ترین علتم که از طبیعی میترسم همینه میگم خدای نکرده خفه نشه که واسه سز هم بهم ...

۵۸ با نی نی   وا دکتر منم گفت ۳۸ هفته دو روز بیا بردارم

دکتر گفت هفته چند سزارینت میکنه؟به من گفت  تاریخ آخرین سونو یعنی هفته۴۰ آخه ولی من میخام زودتر ...

مال من ۶ خرداد وقت داده که ۳۸ هفته و دو روز میشه

2706